szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Airbourne wracają. Obejrzyj klip "Live It Up"!

2013-04-16

Alko, Info. pras./fot.- Materiały promocyjne

Airbourne wracają. Obejrzyj klip "Live It Up"!
  A A A
 

Australijscy mistrzowie hard rocka powracają po trzech latach przerwy ze znakomitym trzecim krążkiem, najlepszym w karierze kwartetu, zatytułowanym "Black Dog Barking".

Po wydaniu w 2010 roku krążka "No Guts. No Glory", Joel O'Keeffe (śpiew, gitara prowadząca), jego brat Ryan (perkusja), David Roads (gitara rytmiczna) i Justin Street (gitara basowa) znaleźli się w elicie światowego hard rocka. Airbourne zjeździł z koncertami niemal cały świat, za każdym razem zachwycając publiczność. Także polską. Występ Australijczyków na Przystanku Woodstock 2011 wybrano najlepszym koncertem imprezy.

Po licznych tournée Airbourne zabrali się za pisanie nowego materiału. Efektem wielomiesięcznych żmudnych prac jest kilkanaście porywających kompozycji, za których brzmienie odpowiada ceniony producent, Kanadyjczyk Brian Howes. Kawałki utrzymane są w typowym dla Airbourne stylu, będącym wypadkową dokonań Judas Priest, Thin Lizzy, AC/DC, Iron Maiden i Motörhead. "Włożyliśmy w tę płytę wiele wysiłku. Ale nie tylko my. Także ekipa pracująca w studiu. Pracowaliśmy bez wytchnienia, siedem dni w tygodniu, nawet w święta i sylwestra, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Teraz dajemy wam nasze piosenki do posłuchania. Tak więc, podkręćcie głośność, otwórzcie piwo i nasyćcie się naszym rock and rollem" – mówią muzycy. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że warto zastosować się do tej rady?

Do promocji albumu jako pierwsza została wybrana piosenka "Live It Up".Nowe piosenki Airbourne będzie można usłyszeć na żywo w Polsce. Australijczycy pojawią się u nas ponownie. Tym razem wystąpią w Warszawie na Impact Festival, 4 czerwca, obok Rammstein, Slayer, Korn, Behemoth, Mastodon i Ghost. Musicie tam być!

oceń
2
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!