szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Aga Zaryan świetnie rozpoczęła nowy rok

2014-02-14

inf. pras./fot. mat. pras.

Aga Zaryan świetnie rozpoczęła nowy rok
  A A A
 

Początek 2014 to dla artystki pasmo wyjątkowych wyróżnień. W styczniu Aga Zaryan została odznaczona przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem za zasługi dla polskiej kultury i sztuki.

W tym samy czasie Jej ostatni albumu “Remembering Nina & Abbey” z piosenkami Niny Simon pokrył się platyną a czytelnicy magazynu Jazz Forum po raz siódmy wskazali Agę jako Pierwszą Damę Polskiego Jazzu.

Niedawno artyskta zdobyła uznanie członków Polskiej Akademi Fonograficznej ZPAV otrzymując nominacje do nagrody Fryderyk w dwóch kategoriach; jazzowy album roku za “Remembering Nina & Abbey” oraz jazzowy muzyk roku 2013.

Aga Zaryan na temat kondycji polskiego jazzu "... W tym roku konkurencja jest bardzo silna. Wystarczy spojrzeć na liczne sukcesy polskich muzyków jazzowych w ostatnim okresie, te w Polsce oraz te zagranicą. Polski jazz znów jest w bardzo dobrej formie. Tak trzymać! ponieważ nic nie mobilizuje do pracy tak dobrze jak zdrowa konkurencja... "

Nasza wokalistka nie zwykła spoczywać na laurach i powraca z kolejnymi koncertami, które odbędą się; 27.03 w Warszawie (Palladium), 29.03 w Sanoku (SDK), 30.03 w Bielsku Białej (Dom Muzyki), oraz 14.04 w Chorzowskim Teatrze Rozrywki.

Dla wszystkich zakochanych i tych, którzy poszukują miłości z okazji Walentynek premierowy teledysk do największego przeboju Niny Simone “My Baby Just Cares For Me”, śpiewa Aga Zaryan.oceń
2
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!