szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Accept kolejną gwiazdą MetalFestu

2013-02-11

megafon.pl/fot. Metal Mind Production

Accept kolejną gwiazdą MetalFestu
  A A A
 

Grupa Accept poszerza skład MetalFestu 2013. Udział w imprezie zapowiedzieli także Destruction, Turisas, Aborted, Azarath, The Sixpounder, Devilish Impressions oraz Embrional.

Obok Judast Priest, Iron Maiden czy Saxon, Accept to czołówka światowego heavy metalu. Mimo przerwy w działalności i zmiany na stanowisku wokalisty, grupa jest cały czas w wybornej formie. Udowodniła to dwoma doskonałymi płytami "Blood Of The Nations" oraz "Stalingrad" i rewelacyjnymi koncertami promującymi te wydawnictwa (m.in trzy koncerty w Polsce w 2011 roku). Na hitach typu "Balls To The Wall", "Midnight Mover" czy "Teutonic Terror" wychowało się już kilka pokoleń wielbicieli metalowego grania.

Destruction wystąpi jako headliner drugiej sceny dnia thrashowego (przypominamy, że zagrają tam także Suicidal Angels i Hatesphere). Zespół przyjedzie w ramach promocji swojej zeszłorocznej, znakomitej płyty "Spiritual Genocide". Wiadomo, ponad 30 lat na scenie, ponad 10 cenionych płyt na koncie, dziesiątki tras po całym świecie i pasja, którą mogliby obdarować połowę "młodej sceny" muzycznej.

Turisas można było zobaczyć w akcji już parokrotnie, m.in. u boku Cradle Of Filth, Finntroll czy Moonspell. Ich muzyka to folk metal z elementami charakterystycznymi dla power czy nawet symfonicznego metalu. W tym, co robią są znakomici i ciągle starają się rozwijać.
Panowie z Aborted grają intensywnie i agresywnie. Mieli momenty flirtu z bardziej melodyjnymi patentami, ale wrócili do tego, co robią najlepiej, czyli totalnej grindcore'owo/death-metalowej sieczki. Trzeba przyznać, że ich sieczka ma groove, którym poszczycić mogą się tylko nieliczni. Aborted udowodnili to na bardzo dobrej, ostatniej płycie "Global Flatline".

Kolejną partię polskich zespołów otwiera death-metalowy Azarath, The Sixpounder prezentujący groove metal, ekstremalna horda Devilish Impressions, a stawkę zamyka brutalna załoga z Embrional.

Wcześniej udział zapowiedzieli m.in. Down, Sodom, Entombed, Volbeat, Satyricon, Hatebreed czy Napalm Death.

Ceny biletów:
Karnet 3-dniowy - 229 zł do 31 stycznia. W dniu festiwalu - 289 zł
Karnet 3-dniowy + pole namiotowe - 239 zł do 31 stycznia. W dniu festiwalu - 299 zł
Karnet 3 dniowy + pole namiotowe VIP - 249 zł do 31 stycznia. W dniu festiwalu - 309 zł

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!