szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

ORANGE MUSIC POLECA

Damian Ukeje zwycięzcą "The Voice of Poland"

2011-12-11

megafon.pl/fot. newspix.pl

Damian Ukeje zwycięzcą "The Voice of Poland"
  A A A
 

Damian Ukeje z grupy Nergala został laureatem pierwszej edycji "The Voice of Poland". Nagrodą jest kontrak z Universal Music Polska. Ukeje pokonał Mateusza Krautwursta, Piotra Niesłuchowskiego i Antka Smykiewicza.

Podczas finałowego odcinka laurat wykonał "Enter Sandman" Metalliki, "Another Way To Die" z repertuaru Jacka White'a i Alicii Keys, wraz z Nergalem "Highway To Hell" AC/DC oraz piosenkę z tekstem własnego autorstwa, "Nie mamy nic".

Jurorami programu byli Ania Dąbrowska, Kayah, Andrzej Piaseczny i Nergal.

Gwiazdą finałowego odcinka był Garou. Z kolei wszyscy uczestnicy odcinków na żywo oraz sędziowie zaśpiewali "Another Brick In The Wall" Pink Floyd.

Damian Ukeje przygodę z muzyką zaczął w bluesowym Jerry's Hole Band. Dwa lata temu wziął udział w programie "Szansa na sukces", a w tym roku jego utwór trafił na składankę "Minimax pl 6" Piotra Kaczkowskiego z radiowej Trójki. Obecnie gra w zespole Fat Belly Family.

oceń
11
2
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -1 [3]
~kol [2011-12-11 10:06]

...Krzyż wielki ,drewniany ,wciąż rzuca krwawy cień na waszą przeszłość! Co potrzebujecie będzie wam dane. Czy ta zdradziecka bestia wciąż żyje? I nikt, nikt nie zapomni ,nikt! Że już czas! Prócz tego powolnego ,który taki zgarbiony ,niedołężny ,ślepy na tronie Watykanu. Heil! „ To są cytaty z "twórczości " Nergala o Papieżu Janie Pawle II... A wy cały czas promujecie tego bydlaka.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~rafix307 [2011-12-12 01:12]

Ender Sandman a nie Enter! babole walicie tu takie że długo by wyliczać Dziennikarze Muzyczni hehehe

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~rafix307 [2011-12-12 01:11]

Ender Sandman a nie Enter! babole walicie tu takie że długo by wyliczać Dziennikarze Muzyczni hehehe

odpowiedz