szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

płyty

recenzje

ORANGE MUSIC POLECA

Backstreet Boys ponownie w Polsce

2013-11-27

megafon.pl/fot. AFP

Backstreet Boys ponownie w Polsce
  A A A
 

23 lutego 2014 roku na warszawskim Torwarze wystąpi grupa Backstreet Boys.

Boysband szczyt popularności osiągnął w latach 90. Sukces grupa zdobyła po wydaniu pierwszego albumu "Backstreet Boys" w 1995 roku. Zespół koncertował wtedy na całym świecie, a jego występy za każdym razem przyciągały dziesiątki tysięcy fanek. To właśnie w tym czasie grupa zagrała swoje jedyne koncerty w Polsce.

- Od tego czasu minęło już prawie 18 lat. Teraz Backstreet Boys wracają do Polski dojrzalsi, ale w dalszym ciągu z wielkimi hitami i wielką energią - komentuje Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.

30 lipca ukazała się nowa płyta Backstreet Boys "In A World Like This". Wśród największych przebojów Amerykanów znajdują się "Quit Playing With My Heart", "As Long As You Love Me", "Larger Than Life" czy "Everybody".Ostatnią z piosenek razem z klipem można sprawdzić pod tym adresem.

Sprzedaż biletów na koncert Backstreet Boys rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 2 grudnia, o godzinie 10:00. Bilety (w cenach od 170 do 290 złotych) będzie można kupować poprzez strony: Imprezyprestige.com, eBilet.pl, Eventim.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

oceń
4
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -1 [3]
~kita [2013-11-28 15:27]

Podejrzewam że zorganizują im "tęczę" na scenie ?

odpowiedz

Ocena: -2 [10]
~BKG [2013-11-28 14:18]

po co to badziewie?

odpowiedz