szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

29 MarcaNajnowsze wiadomości

29 Marca Najnowsze plotki

Kelly Rowland - Talk a Good Game

Krok w dobrą stronę
2013-07-27, autor: Rafi, megafon.pl
  A A A
 

Czwarty solowy materiał Kelly Rowland to chyba najlepsze, co artystka miała nam do zaoferowania. Już nie próbuje być kolejną Rihanną czy też Kelis.

Banałem byłoby napisać, że kariera Kelly poza Destiny's Child to nie tyle bycie w cieniu Beyonce, co całkowite zdominowanie przez żonę Jaya-Z. Trudno jednak powiedzieć, żeby to jakoś Rowland szczególnie szkodziło. Wydaje się też, że nie ma mowy o jakimkolwiek konflikcie pomiędzy artystkami. Najlepszym dowodem tego jest kolejny nowy (po "Nuclear" ze stycznia) utwór z udziałem wszystkich piosenkarek zespołu - "You Changed". To z pewnością jedna z najciekawszych kompozycji na "Talk a Good Game", potencjalny hit singlowy, ale co najważniejsze, kawałek bardzo klimatyczny i utrzymany w stylu kompozycji Destiny's Child sprzed lat. Przebojów generalnie na płycie nie brakuje, z pewnością "Gone" z Wizem Khalifą rozbuja niejedną imprezę, podobnie jak jeszcze bardzo udana kooperacja w hiphopowym klimacie - "Street Life" z Pushą T na bicie Pharrella Williamsa. Produkcja wydawnictwa stoi na bardzo wysokim poziomie, kapitalną robotę wykonali m.in. The-Dream, T-Minus, Boi-1da oraz Danja. Rowland zrezygnowała praktycznie z dyskotekowych kawałków w stylu Davida Guetty, co wyszło jej na dobre. Dla niej naturalnym środowiskiem jest zmysłowe R&B, trochę popu i rapu.

Czy można więc stwierdzić, że po różnych zakrętach i próbach znów jest na właściwej drodze? Chyba tak. Teksty dowodzą, że jest szczęśliwą osobą, realizuje się, ma w sobie wielkie pokłady energii i ogromną miłość do wysmakowanych brzmień zakorzenionych głównie w latach 90. Dlatego też "Talk a Good Game" to jest taki mały powrót do przeszłości, ale zrobiony nowocześnie, z klasą, i zmysłowo i przebojowo w jednym. Bardzo pozytywny album, duża niespodzianka.

ocena: 4

Rafi, megafon.pl
oceń
4
1
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +4 [8]
~golas [2013-07-27 19:15]

piekne sa ich ciala ach...te pieknosci czarnoskore chetnie bym taka poznal :P

odpowiedz