szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

29 MarcaNajnowsze wiadomości

29 Marca Najnowsze plotki

Miley Cyrus - Hannah Montana: The Movie

Sezonowy przebój
2009-04-15, autor: Lola / megafon.pl
  A A A
 

Już niebawem do polskich kin trafi film "Hannah Montana". W oczekiwaniu na pełnometrażową wersję popularnego serialu, fani mogą cieszyć się ścieżką muzyczną, która towarzyszy produkcji.

A mają się czym cieszyć. Płyta zawiera wszystko, czego sympatykom zarówno Miley Cyrus jak i jej popowego alter ego trzeba oraz wiele więcej. Zestaw zawiera bowiem nie tylko piosenki wykonane przez Cyrus (stonowane, z nutką pop country) ale i kawałki, które pasują do odgrywanej przez nią nastoletniej popgwiazdy (zadziorne, z punkowym zacięciem i przebojowym potencjałem). W zestawie - na który złożyło się aż 18 kawałków - znalazło się także miejsce dla ballady Taylor Swift ("Crazy"), zabawnego, zagranego z przytupem "Backwards" w wykonaniu Rascal Flatts czy łagodnego duetu Miley z tatą Billym Rayem ("Butterfly Fly Away").

Uwagę na pewno zwraca otwierający zestaw, bardzo skoczny murowany hit "You'll Always Find Your Way Back Home" oraz kolejny "Let's Get Crazy" z ostrymi elementami electro. Dziewczęta zapewne zachwycą się też romantycznym numerem "Everything I Want" w wykonaniu Steve'a Rushtona.

Soundtrack "Hannah Montana" to adresowana do młodego słuchacza mieszanka punku, country i muzyki tanecznej podana w przystępnej, popowej formie. Idealna na szkolne dyskoteki. Dobrze skrojona, przepełniona przebojami i sezonowa. Nie ma wątpliwości, że płyta stanie się sukcesem (w USA zresztą już jest), jednak kiedy minie fala popularności Hannah Montana piosenki z nią związane znikną bezpowrotnie.
Lola / megafon.pl
oceń
2
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!