szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

24 StyczniaNajnowsze wiadomości

24 Stycznia Najnowsze plotki

Reni Jusis - Magnes

Wprost na klubową plażę
2006-06-05, autor: Wirtualna Polska
  A A A
 

Słońce, zimne drinki, plaża - oby tak właśnie wyglądało tegoroczne lato w Polsce. A jeżeli już wakacyjne leniuchowanie w ciągu dnia, to wieczorem obowiązkowa impreza. I właśnie z tą myślą była tworzona zapewne płyta Reni Jusis. Czym przyciąga "Magnes"? Na pewno dawką ponad 60 minut bezpretensjonalnej rozrywki.

Swoją nową płytą Reni pretenduje zapewne do miana "polskiej Madonny". Tak jak w przypadku "Confessions on a Dancefloor" krążek stanowi jedną całość w postaci 52-minutowego seta (plus dwa bonusy) a sama wokalistka podobnie jak La M testowała wcześniej materiał na klubowych imprezach. W końcu tak jak album amerykańskiej gwiazdy tak i "Magnes" pełny jest czytelnych inspiracji czy wręcz zapożyczeń.

Bardziej uważni klubowicze znajdą tu i wpływy Rogera Sancheza ("Mixtura"), i Benassi Bros. (remiks "Kilka prostych prawd") i The Chemical Brothers (singlowy "Magnes"). Moimi osobistymi faworytami są "Ocalę Cię" z cudownym analogowym syntezatorem Korga (brzmi jak stare, dobre Kombi ale te z Łosowskim naturalnie) a także bardzo dynamiczny, motoryczny "Go Spinning" z powykręcanymi basami.
Wirtualna Polska
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!