szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy


więcej o...

23 LutegoNajnowsze wiadomości

23 Lutego Najnowsze plotki

Missy Elliott - The Cookbook

I kto powiedział, że faceci są najlepszymi kucharzami?
2005-08-29, autor: PIOTR ONOPA
  A A A
 

Książka kucharska Missy Elliot zadowoli najbardziej wrażliwe podniebienia. Artystka po raz pierwszy zrezygnowała z pomocy swojego nadwornego kucharza Timbalanada, który przez lata produkował jej rnnajwiększe przeboje. Nowe beaty Missy są jednak nadal bardzo tłuste i smakowite.

„The Cookbook” to stara szkoła gotowania, w której misternie wyprodukowane podkłady zawierają mnóstwo ingrediencji. Słychać mistrzów hip hopu Suger Hill Gang, czy fragment klasycznej kompozycji disco „Bodywork” Hot streak. Missy składa hołd zmarłemu niedawno Ol Dirty Bastardowi, naśladując jego charakterystyczny „odgłos paszczą”. Ale za plecami Missy pojawia się też jej sławna przyjaciółka Mary J. Blige, czy wschodząca gwiazda, Ciara. Wśród męskiej reprezentacji zaproszonych na album gości znaleźli się chociażby nieocenieni The Neptunes i porywający raper Scoop of Fatman.

Ktokolwiek lubi tupać nogą i pstrykać palcami zrozumie, że ten krążek jest muzycznym majstersztykiem i to nie tylko dla fanów hip hopu. Patrząc na okładkę, aż trudno uwierzyć, że po takiej porcji smakołyków Missy ciągle trzyma linię. I kto powiedział, że faceci są najlepszymi kucharzami?
PIOTR ONOPA
oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!