szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Trybiki

Valdo


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2012-06-25
 • Wytwórnia: Luna Music
 • Ocena ogólna:

  5 /5
  [8 głosów]

  Oceń:


25 czerwca 2012 to dzień premiery najnowszego, trzeciego już albumu trójmiejskiej formacji Valdo. Płyta „Trybiki” ukazuje się nakładem wrocławskiego wydawnictwa Luna Music.


Trybiki” to 15 rockowych kawałków, nad którymi zespół pracował pod koniec 2010 roku. Materiał nagrywany bez barier, bez ograniczeń, za to z głębokim przekonaniem, że dzieje coś intrygującego, zupełnie innego niż dotychczas. Okazało się, że z chaosu wyłoniło się sporo ciekawych melodii. Na początku prostych i surowych, potem coraz bardziej rozbudowywanych. Tak powstawały „Trybiki”. Album nagrany został w 2011 roku Ostródzie, Morągu i Gdyni.

Zespół w swojej twórczości odważnie eksploruje rockowe terytoria, poszukując rzeczy ukrytych, nieoczywistych i niebanalnych. W odróżnieniu od wydanego w 2007 roku albumu „Na krawędzi snu”, który cechował mrok i senny, oniryczny klimat, „Trybiki” zachwycają melodyjnością, zaskakują też aranżacyjną pomysłowością czy wręcz przebojowością, która sprawia, że każdy z 15 utworów na płycie to potencjalny radiowy hit. Płytę promować będzie singiel „Kameleony”.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +2 [2]
~nowy choć stary fan [2012-07-19 01:36]

Moja opinia jest taka że gdybym posiadał jakieś tam zdolności (muzyczne) i chciał wyrazić siebie za pomocą muzyki, to starał bym się robić wszystko aby moja muzyka brzmiała właśnie tak jak "trybiki" VALDO. Teksty - poezja, Muzyka - Przeróżna, Wykonanie - Profesjonalne.PO PROSTU "MALINOWE CIASTO"

odpowiedz

Ocena: +5 [5]
~kameleon [2012-07-11 02:01]

jak skończy się "to jeszcze raz i jeszcze raz..." ŚWIETNA

odpowiedz