szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Trespassing

Adam Lambert


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2012-05-15
 • Wytwórnia: Sony
 • Gatunki: Pop
 • Ocena ogólna:

  4.66 /5
  [29 głosów]

  Oceń:


Drugi w dyskografii Lamberta nagrany dla RCA Records album "Trespassing" ukazał się 15 maja 2012 roku. Pierwszym, cyfrowym singielem zwiastujący nowy album była piosenka "Better That I Know Myself".


Lambert określa Trespassing, którego jest także jednym z producentów, jako: ‘ekscytującą podróż przez dwa ostatnie lata z jego życia. To był okres mojej transformacji i bardzo zależało mi na tym, by było to słychać w moich nowych piosenkach. Wszystkie utwory z płyty opowiadają w nadzwyczaj szczery sposób o moich wzlotach i upadkach’.

Adam Lambert jest współtwórcą wielu zamieszczonych na płycie kompozycji. Dodatkowo do wspólnego pisania, komponowania i wyprodukowania TRESPASSING udało mu się nakłonić tak znakomite nazwiska ze świata muzycznego szołbiznesu jak: Pharrell Williams, Dr. Luke, Claude Kelly, Benny Blanco, Bonnie McKee, Nile Rogers, Sam Sparro, Bruno Mars, Nikka Costa i BC Jean.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +6 [6]
~WholeLottaPerfect [2012-05-18 16:44]

Płyta Trespassing jest niezwykle dopracowana i przemyślana. Adam cały czas odkładał premierę i jak się okazuje warto było czekać. Prawdziwy perfekcjonista. I do tego z charyzmą. Można się zgadzać lub nie, ale dla mnie jest to artysta, który ma szansę być WIELKIM jak Michael Jackson lub Freddie Mercury. Jest oryginalny, szczery, pracowity oraz niezaprzeczalnie posiada ogromny talent. Potrafi zaśpiewać niezwykle wysoko oraz niezwykle nisko. Trzymam kciuki, by najnowsza płyta przyniosła mu rozgłos na jaki zasługuje. Płyty mam już zakupione i gorąco zachęcam do kupna. Muzyczna uczta! :)

odpowiedz

Ocena: +7 [7]
~tak_to_ja [2012-05-16 13:31]

Adam nagrał płytę bardzo dopracowaną w każdym najmniejszym szczególe. Nic więc dziwnego, że nie da się wybrać piosenki lepszej lub gorszej. Każda ma w sobie coś co przyciąga słuchacza. Ciekawe jest również w pewien sposób podzielenie płyty na część optymistyczną i bardziej refleksyjną. Dzięki temu nie ma się wrażenia, że słucha się non stop tego samego. Najlepiej jest słuchać tej płyty na cały regulator. Głos Adama powala na łopatki, a po ciele przechodzą ciarki.

odpowiedz