szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

La Revolution Sexuelle

Madox


  • Ocena ogólna:

    5 /5
    [3 głosów]

    Oceń:


Madox - 21-letni wokalista, o którym stało się głośno po tym jak wziął udział w programie Mam Talent. Zdobył sympatię publiczności i jurorów brawurowo wykonując przebój Lady Gagi "Paparazzi".

Wyróżniają go nie tylko umiejętności wokalne i oryginalna barwa głosu, ale i wizerunek. Od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza wiele kontrowersji.

Madox wśród swoich idoli w pierwszej kolejności wymienia dwie wielkie divy – Mylene Farmer i Madonnę. Nie ukrywa, że w swojej twórczości stawia nie tylko na chwytliwe melodie i oryginalną muzykę, ale też szczyptę kontrowersji. Bawi się swoim wizerunkiem, modą, seksualnością. Szczególnie ceni sobie dwa wielkie domy mody – Thierry'ego Muglera i Jean-Paula Gaultiera. Dobierając sceniczne stroje stawia na elegancję i fantazję. Podkreśla androgeniczną urodę i wydobywa z niej to, co jest inne, ciekawe, czy przez niektórych określane nawet jako dziwne. Bardzo ważny jest też dla niego aspekt wizualny twórczości, czyli teledyski. Ten pierwszy, do singla „High On You”, wywołał wielkie zainteresowanie i kontrowersje z uwagi na jego mocno erotyczny charakter. Kolejny, tym razem do utworu „On and On”, zaskoczy zupełnie innym klimatem i wysoką jakością wykonania.

Autorem wszystkich tekstów (w językach angielskim i francuskim) jest sam Madox.

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!