szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Feel 3

Feel


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2011-10-18
 • Wytwórnia: EMI Music Poland
 • Gatunki: Pop
 • Ocena ogólna:

  4.56 /5
  [50 głosów]

  Oceń:


Po sukcesie dwóch poprzednich albumów przyszedł czas na kolejny krążek jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. Trzeci album Feel zatytułowano... "Feel 3". Wydawca to EMI Music Poland.


Kwartet z Katowic podbił serca polskiej publiczności dostarczając melodyjnych i przebojowych kompozycji które od pierwszego przesłuchania zapadają w pamięć ( oba poprzednie albumu pokryły się platyną ). Nowy album zatytułowany będzie zgodnie z przyjętą przez zespół tradycją Feel 3” , zapowiadał go utwór „Cały ten świat” który z miejsca stał się jedną z najczęściej granych piosenek radiostacjach. Do utworu powstał również wyjątkowy teledysk wyreżyserowany przez Katarzynę Jungowską. Na albumie "Feel 3" znajdzie się 10 nowych piosenek. Dodatkowo na płytę trafią też dwa utwory bonusowe - "Weekend" (utwór pojawił się w filmie Cezarego Pazury o tym samym tytule) i "Więcej jeśli się da" (piosenka z serialu Rodzinka.pl).

Kwartet FEEL powstał w maju 2005 roku w Katowicach, z inicjatywy wokalisty, kompozytora, autora tekstów i gitarzysty Piotra Kupichy. Warto przypomnieć, że Piotr był filarem Zespołu Sami, laureata Super Jedynki Opole 2001. Piotr Kupicha jest m.in. autorem tekstu i kompozytorem wielkiego przeboju „Lato”, który tuż po premierze znalazł się na pierwszym miejscu listy Airplay Chart najczęściej emitowanych utworów w polskich stacjach radiowych.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -1 [1]
~Bolek Etanolek [2011-11-10 18:00]

Obrzydliwa płyta. Przewidywalne, nudne, stękanie Kupichy ciągle na jedno kopyto..

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~Weronika [2011-11-02 22:51]

Mam już płytę Feel3,jest fantastyczna słucham co dziennie,dodatek DVD jest też super,polecam.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~kamil [2011-10-09 15:37]

Płyta jest niesamowita ! POLECAM GORĄCO !

odpowiedz