szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

XXV lat później

Hunter


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2011-06-27
 • Wytwórnia: Mystic Production
 • Gatunki: MetalRock
 • Czas: 2:50:00
 • Ocena ogólna:

  3.75 /5
  [4 głosów]

  Oceń:


Hunter & Mystic Production przedstawiają podwójne wydawnictwo z okazji XXV-lecia zespołu. Na 2DVD i 3CD znaleźć będzie można dwa koncerty o łącznym czasie trwania trzech godzin, które zostały zarejestrowane w warszawskiej Stodole oraz wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych oraz mnóstwo dodatków i bonusów.


Archiwalnych i współczesnych. W wersjach video i audio. Olbrzymią fotogalerię (1800 zdjęć), absolutnie unikalne materiały audio, w tym Suita Requiem, czyli pierwsze, amatorskie demo zespołu z 1990 roku oraz pierwsze nagranie live z koncertu w szczycieńskim LO z roku 1983. Znajdują się na nim także pierwsze wersje demo takich utworów jak Kiedy Umieram…, Misery, Why…? Czy polskojęzyczna wersja utworu Blindman. Kolejnym bonusem są wideoklipy oraz dokument „XXV Lat Wcześniej” zrealizowany przez zespół we współpracy z Mania Studio, w którym wypowiadają się byli i obecni członkowie zespołu a także osoby zaprzyjaźnione. A wszystko to przeplatane archiwalnymi materiałami video z początków istnienia Huntera i zakończone wizytą w obecnej sali prób. Prawdziwa gratka dla fanów! Za obraz odpowiada ekipa Mania Studio, której przewodzi Mateusz Winkiel. Za dźwięk - Media Studio z Piotrem „Dzikim” Chancewiczem, Piotrem Nowakiem oraz wieloletnim akustykiem zespołu – Marcinem „Marcelem” Płońskim na czele. Post Produkcja & Autoring DVD to dzieło Piotra Maczkowskiego i firmy MAPI. Jubileuszową szatę graficzną obu wydawnictw stworzył Irek Mazur (Aplauz) a fotki na poligrafii są autorstwem Rafała Nowakowskiego.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~ja [2011-06-13 18:02]

Z chęcią kupię oba wydawnictwa. Byłam na jednym z koncertów, który został zarejestrowany na potrzeby tego dvd, będę więc miała świetną pamiątkę. Nie mogę się też doczekać tych wszystkich materiałów archiwalnych i demówek z początków działalności zespołu. bardzo ciekawią mnie też wywiady z zespołem, byłymi członkami zespołu i osobami zaprzyjaźnionymi. Po prostu bomba! :) \m/

odpowiedz