szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Lachowicz And The Pigs Wersja 2011

Jacek Lachowicz


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2011-03-25
 • Wytwórnia: Color Multimedia
 • Dystrybutor: microshop.pl
 • Gatunki: Alternatywna
 • Ocena ogólna:

  0 /5
  [0 głosów]

  Oceń:


Płyta jest remakem albumu z 2004 r. zatytułowanego "Jacek Lachowicz". Wersja 2011 zawiera 10 kompozycji, z których większość wyda się znajoma… m.in "Bad Potato", "Szóstka", "Biegnę" czy "Robotick" – pojawiały się w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych.


Płyta ukazuje się 25 marca tylko w postaci elektronicznej, czytaj jako pliki wysokiej jakości do ściągnięcia za opłatą. Ruch nasz jest w pełni świadomy i potwierdza tylko to co nieuchronne czyli wprowadzenie innego sposobu dystrybucji muzyki. Przy okazji jest próbą wywołania dyskusji na temat zmiany przyzwyczajeń jakie panują na rynku muzycznym w Polsce i wpisuje się w akcję społeczno-edukacyjną dotyczącą własności intelektualnej. Mamy nadzieję, że nie brzmi to zbyt odstraszająco. Chodzi nam głównie o to by uczulić i nauczyć naszych wszystkich fanów nawyku kupowania plików wyższej jakości za pieniądze.

Pliki niskiej jakości będą dostępne za darmo do odsłuchu i przed kupnem każdy będzie mógł poznać tak naprawdę co w „trawie piszczy”. Jak mówią - na naukę nigdy nie jest za późno - przed nami więc duża szansa nauczyć się nowych standardów. Myślę, że muzyka zawarta w plikach przekona wszystkich fanów do przekazywania sobie tej „dobrej nowiny”, że jesteśmy społeczeństwem na tyle świadomym, iż możemy zbudować w sobie nowy zwyczaj.

O płycie:
-To była dwudniowa sesja na początku października 2010 roku w studiu Iziphonics. Postanowiliśmy nagrać materiał w aranżacjach zbliżonych do wykonań koncertowych w pełni na „100tkę”. Najbardziej zależało nam na energii, na wytworzeniu emocji, która towarzyszy nagraniom „life”. Poza tym chcieliśmy podejść do tych utworów na zasadzie „nagrajmy je w sposób jak najbardziej otwarty, a potem w post produkcji wykręcimy wszystko na lewą stronę”. Jest to też już nasz 4 wspólny (mój i Andrzeja Izdebskiego) produkcyjnie album i było naprawdę ciekawie przyglądać się trochę z boku reakcjom i komentarzom Andrzeja, które pojawiały się w trakcie produkcji . Myślę, że wiele kompozycji nabrało innego życia, wręcz dostało je na nowo i to mnie bardzo cieszy. Poza tym wreszcie oddaliśmy w jakimś sensie energię koncertową. Mam nadzieję, że to zadziała na wszystkich zainteresowanych.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!