szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Pan i Pani - platynowa reedycja

Ania Wyszkoni


 • Nośnik: CD/DVD
 • Data wydania: 2010-11-22
 • Wytwórnia: Sony Music Poland
 • Gatunki: Pop
 • Ocena ogólna:

  3 /5
  [10 głosów]

  Oceń:


Specjalnie dla miłośników talentu Ani Wyszkoni , firma SONY MUSIC POLSKA zaplanowała wydanie Reedycji płyty PAN I PANI – znajdą się na niej trzy nowe piosenki w tym cover zespołu MAANAM „Raz Dwa Raz Dwa”.


Wydanie to będzie wzbogacone również o płytę DVD. Znajdą się na niej trzy teledyski oraz making off z prac nad clipem „Wiem że jesteś tam”.

Do pracy przy swoim pierwszym solowym albumie Ania Wyszkoni zaprosiła dwóch producentów: Bogdana Kondrackiego, który odpowiada za większość pomysłów muzycznych, a także młodego producenta Kubę Galińskiego. Dzięki nim utwory skomponowane przez Wyszkoni i zaprzyjaźnionych muzyków zyskały różnorodną i często zaskakującą oprawę. Obok rytmów pop-rockowych można na krążku znaleźć numer rockabilly, nostalgiczną balladę, a nawet radosne country. Różnorodności stylistycznej nie ustępują pomysły aranżacyjne: od różnych brzmień gitarowych, przez sekcję smyczkową po... orkiestrę dętą.

Większość tekstów napisała Ania Wyszkoni, ale, jak sama mówi, była też otwarta na współpracę z innymi twórcami. – Trzy teksty napisał Wojtek Łuszczykiewicz, a jeden, do piosenki "Wiem, że jesteś tam", Karolina Kozak.

…”Każda piosenka w swojej ostatecznej formie musiała być przeze mnie zaakceptowana. Muszę się dobrze czuć i spełniać się w tym, co robię. To, co znalazło się na płycie, to cała ja” - zdradza Wyszkoni.

W solowym projekcie Ani wzięła udział jeszcze jedna, bardzo ważna dla niej osoba. To znana podróżniczka Beata Pawlikowska, która na prośbę artystki wykonała ilustracje do każdej piosenki, które znalazły się w książeczce dołączonej do krążka. – „…Uwielbiam programy, książki i rysunki Beaty. To, że przyjęła moje zaproszenie i tak się zaangażowała w ten projekt, jest dla mnie naprawdę wspaniałym doświadczeniem” – mówi Ania.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!