szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

Do Not Disturb 4

VA


  • Ocena ogólna:

    3.67 /5
    [3 głosów]

    Oceń:


Wsłuchaj się w muzyczną opowieści o najbardziej elektryzujących dźwiękach… W rolach głównych m.in.: Nick Cave, David Bowie, Grace Jones, Radiohead, Lyyke Li, Faithless, Air, Skalpel, The Cinematic Orchestra.


"Do Not Disturb 4" to muzyczna opowieść, początkowo smutna i pełna ciężkich dźwięków (David Bowie, Grace Jones), z każdym utworem jednak nabierająca lekkość "dzwoneczków" i delikatnych rytmów (Lykke Li, Mikke Snow). Nie jest to jednak historia prosta, ponieważ jak to w życiu zawsze zdarzają się zakręty (Radiohead, Marit Bergman). Ukojenie można jednak znaleźć w ramionach (Nick Cave) a stąd już prosta droga do marzeń (Barbara Morgentern, Mew). Jaki będzie koniec tej opowieści? CDN... trzeba tylko posłuchać...

Seria „Do Not Disturb” wydawana jest z powodzeniem od 2006 roku. Na rynku muzycznym pojawiły się już trzy edycje serii, z której pierwsza uzyskała status PLATYNOWEJ płyty. Seria wydawnicza zachowana jest w spójnych klimatach muzycznych, a wszystko za sprawą odpowiednio selekcjonowanych wykonawców, m.in. Moloko, Novika, Smolik, Faithless, Silver Rocket, Husky, DJ Krush, Koop, Silver Rocket, Massive Attack, Sade, Kate Nash, Bic Runga, czy Air.

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!