szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

4871 Wrocławski Sound

VA


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2010-10-12
 • Wytwórnia: Luna Music
 • Gatunki: Alternatywna
 • Ocena ogólna:

  5 /5
  [1 głosów]

  Oceń:


Trzecie wydawnictwo serii "4871", prezentujące wrocławską scenę muzyczną zatytułowane jest Wrocławski Sound. Premiera płyty przypada w szczególnych okolicznościach - związana jest z rozpoczynającym się 14 października przeglądem Wrocławski Sound.


Przez trzy dni na deskach Centrum Sztuki Impart zaprezentuje się trzynaście zespołów, w tym wielu nowych twórców.

Podczas Wrocławskiego Soundu dominować będzie muzyka nu-jazz, alternatywa, elektronika, fussion – brzmienia, które uczyniły wrocławską scenę wyrazistą i niepowtarzalną. Nie zabraknie także bluesa, popu, rocka, bowiem przegląd jednoczy całe środowisko muzyczne Wrocławia i prezentuje muzyczne odkrycia niezależnie od gatunku.

Wystąpią: HooDoo Band, Indigo Tree, Mikromusic, Neony, LUC Qwitu Jazz Quintet, Bipolar Bears, Checkolada, Electrones, Job Karma, Kariera, Misses Modular, Requiem For Mozart, Stolik Karbido.

Utwory wszystkich występujących artystów znalazły się na kompilacji "4871 - Wrocławski Sound".

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~jurek [2010-10-09 08:17]

czekam
Czekam na koncerty, szczególnie na "Stiolik Karbido" - grasują chyba gdzieś pod ziemia, słyszałem o nich w Trójce, magiczny pomysł, wstawiam do piwnicy stolik z szufladą i wbitym w blat widelcem :); i na "Neony" - gwiazda tegorocznego Jarocina, a też jakoś się chowają, pod ziemią, pod wodą, może za dużo o tym Podwodnym Wrocławiu i teraz artyści gdzieś po kanałach błądzą :), a na MySpace - świetne kawałki Neonów... radość grania, dobre teksty. A CD 4871 - co za design !!! Gratu dla grafika. W tym zalewie tandety i popu jakieś jednak życie jest, szkoda, że ukryte, ale może to metoda ? J

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jurek [2010-10-09 08:15]

czekam
Czekam na koncerty, szczególnie na "Stiolik Karbido" - grasują chyba gdzieś pod ziemia, słyszałem o nich w Trójce, magiczny pomysł, wstawiam do piwnicy stolik z szufladą i wbitym w blat widelcem :); i na "Neony" - gwiazda tegorocznego Jarocina, a też jakoś się chowają, pod ziemią, pod wodą, może za dużo o tym Podwodnym Wrocławiu i teraz artyści gdzieś po kanałach błądzą :), a na MySpace - świetne kawałki Neonów... radość grania, dobre teksty. A CD 4871 - co za design !!! Gratu dla grafika. W tym zalewi tandety i popu jakieś jednak życie jest, szkoda, że ukryte, ale może to metoda ? J

odpowiedz