szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

najpopularniejsze galerie

najnowsze teledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

Follow The Sunrise 2010

VA


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2010-07-19
 • Wytwórnia: Be Yourself Music
 • Dystrybutor: Sony Music Poland
 • Gatunki: Klubowa
 • Ocena ogólna:

  5 /5
  [28 głosów]

  Oceń:


19 lipca 2010 roku do sklepów trafi oficjalny album Festiwalu Sunrise 2010 , który powstał przy współpracy Sony Music Poland oraz holenderskiej wytwórni Be Yourself. Album ten po raz pierwszy dostępny będzie nie tylko w Polsce, ale również w Holandii i innych krajach Europy.


„Follow The Sunrise 2010„ to dwupłytowe wydawnictwo zawierające utwory największych światowych gwiazd muzyki klubowej, którzy wystąpią na tegorocznej, ósmej już edycji Festiwalu. Na dwóch płytach znalazły się energetyczne sety stworzone przez DJ’ów młodej klubowej generacji: Cliffa Conreada oraz Hardwella. To oni nadali muzycznej wizytówce tegorocznego festiwalu niepowtarzalny klimat, którego na próżno szukać innych płytach klubowych. Dzięki temu „Follow The Sunrise” to album jedyny w swoim rodzaju!

Pozycja obowiązkowa dla każdego z 30 tysięcy gości, którzy pojawią się w dniach 23 – 25 lipca w Kołobrzegu, ale również doskonała płyta na lato dla wszystkich, którzy cenią sobie taneczne rytmy i świetną zabawę.

Album będzie dostępny na stoisku MDT Embross na terenie Sunrise Festival.

CD1 – mixed By Cliff Coenraad
Cliff Coenraad, mimo swojego młodego wieku jest aktualnie producentem, którego utwory, to ważny punkt setów największych DJ-ów. W Polsce był dotychczas tylko raz, na enTrance 2007 w Bydgoszczy, gdzie klubowicze mogli przekonać się o umiejętnościach DJ-skich holendra. Sam na swój teraźniejszy styl mówi, iż jest to muzyka bootyshakin'. Tech-house-trance i progressive, sprawia, że każdy tupie przysłowiową nóżką przy muzyce Coenraada. W swojej dotychczasowej karierze grał również na najważniejszych holenderskich imprezach takich jak: Trance Energy czy Mysteryland. Swoją muzykę publikuje w jednym z najlepszych elektronicznych labeli - High Contrast Recordings.

CD2 – mixed By Hardwell
Hardwell, to pokolenie nowej generacji. Generacji, prężnie rozwijającej się. Nic dziwnego, że na czele tej "młodej generacji" w Holandii stoi Hardwell. Najpierw talent w jego produkcjach dostrzegł Sander van Doorn, który zaproponował mu remiks swojego utworu. Następnie potencjał w produkcjach "wyczaił" Fedde le Grand zapraszając go do swojego labelu Flamingo Recordings. Aż wreszcie Armin van Buuren, który zaoferował 21-letniemu Hardwellowi remiks swojego najnowszego singla Broken Tonight. Czy potrzeba czegoś więcej? Jesteśmy przekonani, że w Kołobrzegu Hardwell zagwarantuje Wam znakomitą rozrywkę. To jest pewne jak w banku.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!