szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Bad Boys Essential

Bad Boys Blue


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2010-05-17
 • Wytwórnia: 4ever MUSIC
 • Dystrybutor: Warner Music Poland
 • Gatunki: Pop
 • Ocena ogólna:

  4.5 /5
  [2 głosów]

  Oceń:


Bad Boys Blue to ikona muzyki Dance lat 80. Formacja powstała w 1984 roku i od tego czasu nieprzerwanie odnosi większe sukcesy, wciąż wydając kolejne płyty i koncertując.


Pomysłodawcami i opiekunami Bad Boys Blue był niemiecki duet producencki: Karin Hartmann i Tony Hendrik, który jest odpowiedzialny za sukcesy wielu znanych wykonawców, między innymi Roxanne, Twenty One, Haddaway, Londonbeat, Chypnotic.

Mimo, że grupa Bad Boys Blue wciąż nagrywa nowe utwory, kojarzona jest przede wszystkim ze swoimi największymi przebojami z lat 80, nagranymi jeszcze w pierwotnym składzie. Wiele z ich singli weszło do grona tak zwanych evergreenów i stanowią one żelazny element repertuaru rozgłośni czy DJów grających muzykę lat 80. Spośród najważniejszych utworów nagranych przez BBB, należy wyróżnić przede wszystkim takie kawałki jak: 'You're A Woman', 'Pretty Young Girl', 'I Wanna Hear Your Heartbeat', 'Kisses And Tears', 'Come Back And Stay', 'A World Without You' czy 'Hungry For Love'.

Wszystkie te nagrania znalazły się na 3 płytowej kompilacji 'Bad Boys Essential', szeroko podsumowującej działalność grupy z lat 1984 ' 1990. Na albumie tym znajdziesz wszystkie maxi single, wersje instrumentalne a także unikatowe remiksy, które grupa nagrała i wydała na szeregu singli winylowych i kompaktowych w latach 80. Część z tych nagrań pojawia się na płycie kompaktowej po raz pierwszy w historii fonograficznej zespołu. Album ten jest specjalnym ukłonem dla fanów Bad Boys Blue, którzy do tej pory nie mogli zapoznać się z częścią dyskografii zespołu, wydanej jedynie na płytach winylowych.

Utwory zostały poddane 32 bitowemu remasteringowi, dzięki czemu brzmią o wiele cieplej i przyjemniej.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~tom [2010-09-27 18:33]

racja jest !!
super piosenki - super wspomnienia i tyle ! Niestety juz emeryt muzyczny 37 lat .Pozdrawiam

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~luck [2010-05-13 19:10]

SZOK
jAKIE SUKCESY? W RECENZJI NAPISANE JEST ,ŻE ZESPÓŁ ODNOSI NIEPRZERWALNIE WIEKSZE SUKCESY.....Jestem ciekaw jakie sukcesy mial na mysli recenzent?bo o ile mi wiadomo to zespół dawno nic nowego nie nagral tylko"jedzie"na odgrzewanym kotlecie czyli jednym hicie jaki zespół miał!!!zespół koncertuje ale....w programach muzycznych(ostatnio w Jaka to melodia?)Żenada! oraz na piknikach wśrod emerytowanej publicznośći! Pozycja dla fanów zespołu i nikogo więcej!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź