szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Live at Palladium

Aga Zaryan


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2008-11-10
 • Wytwórnia: Cosmopolis
 • Dystrybutor: Warner Music Poland
 • Gatunki: Blues/Jazz
 • Czas: 1:42:24
 • Ocena ogólna:

  5 /5
  [4 głosów]

  Oceń:


Album CD (podwójna płyta 102 minuty muzyki!) i DVD Aga Zaryan „Live At Palladium”, zawierającego materiał zarejestrowany podczas koncertu, który odbył się w warszawskim klubie Palladium 27.05.2008 w ramach spektakularnej trasy koncertowej z udziałem amerykańskich współautorów bestselleru „Picking Up The Pieces”.


Podczas 12 koncertów Adze Zaryan na scenie towarzyszyli Larry Koonse, Munyungo Jackson i Dariusz Oleszkiewicz*, którzy specjalnie na tę okazję przylecieli z Los Angeles.

Trzon repertuaru stanowiły utwory znane z płyt „Picking Up the Pieces” i „My Lullaby”, niektóre w zupełnie nowych, fascynujących aranżacjach, które kształtowały się w trakcie tej wyjątkowej trasy. Na płycie jest też niespodzianka – niesamowita wersja utworu „Visions” Steve Wondera.

Album ukazał się w aż czterech wersjach wydawniczych:
1. album CD (podwójna płyta)
2. łączonego wydawnictwa combo CD + DVD
3. limitowanej do kilkuset egzemplarzy edycji typu Premium – płyt CD i DVD w wyjątkowym, ekskluzywnym opakowaniu, numerowanej, z autografem Agi Zaryan.
4. płyty analogowej przeznaczonej do sprzedaży w najlepszych sklepach hi-fi i na portalach audiofilskich.

Dotychczasowe wydawnictwa Agi Zaryan odznaczają się bardzo wysoką jakością i dbałością o formę artystyczną okładek i książeczek – nabywcy „Live at Palladium” również nie będą zawiedzeni. Na szczególna uwagę zasługuje materiał DVD – audiowizualny zapis warszawskiego koncertu, który odbył się w niezwykłej, bezprecedensowej na polskim rynku jazzowym scenografii świetlnej, wzbogacony o wypowiedzi muzyków.

Kilkunastoosobowa ekipa techniczna pracowała 3 dni aby przygotować oprawę wizualną koncertu oraz jego rejestrację. Dzięki temu album „Live at Palladium” to nie tylko uczta dla ucha, ale i dla oka każdego miłośnika akustycznej, żywej muzyki.

Ścieżka dźwiękowa stanowi 102 minutowy, chronologiczny zapis koncertu z warszawskiego klubu Palladium, nie poddawany zmianom czy poprawkom. Zarejestrowana została ze szczególna dbałością oraz następnie zmiksowana w audiofilskim formacie 5:1. Dokonano tego w hi-endowym Studio Sound & More, a nad płyta czuwała ekipa odpowiedzialna za wcześniejsze albumy Agi Zaryan.

Płyta ukaże się nakładem Cosmopolis, wyłącznego managementu Agi Zaryan, przy współpracy z 4everMUSIC. „Live at Palladium” zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu Deutsche Bank.

ceny:
dwupłytowy album CD: 45 zł
combo CD+DVD: 69 zł
ekskluzywna wersja Premium CD+DVD: 149 zł
analogowa „czarna” płyta: 89 zł (dostępna będzie m.in. na stronie www.topwinyl.pl)

czas trwania płyty CD: 102 minuty (dwupłytowy album!)
czas trwania płyty DVD: 102 minuty + wywiady z muzykami (20 minut)

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!