szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Świat się pomylił - edycja specjalna (CD + DVD)

Świat się pomylił - edycja specjalna (CD + DVD)

Patrycja Markowska


 • Data wydania: 2008-11-21
 • Dystrybutor: Universal Music Polska
 • Gatunki: PopRock
 • Ocena ogólna:

  4.14 /5
  [7 głosów]

  Oceń:


Album „Świat się pomylił” ukazał się we wrześniu 2007r. Ogromna popularność pierwszego, tytułowego singla z tej płyty pokazuje, że na taką Patrycję wszyscy czekali. Tą piosenką Patrycja Markowska zwyciężyła w Koncercie Premiery 44. Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2007; swoim występem oczarowała zarówno widzów w Amfiteatrze Opolskim i przed telewizorami, jak i dziennikarzy.

Album „Świat się pomylił” ukazał się we wrześniu 2007r. Ogromna popularność pierwszego, tytułowego singla z tej płyty pokazuje, że na taką Patrycję wszyscy czekali.

Tą piosenką Patrycja Markowska zwyciężyła w Koncercie Premiery 44. Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2007; swoim występem oczarowała zarówno widzów w Amfiteatrze Opolskim i przed telewizorami, jak i dziennikarzy zgromadzonych na Festiwalu, którzy uhonorowali ją nagrodą Dziennikarzy.

Dzięki tej płycie Patrycja została również laureatką plebiscytu miesięcznika Glamour, laureatką nagrody „Złote Dzioby” radia Wawa, Artystką Roku w konkursie ESKA Music Awards 2008!

Na specjalnej edycji "świat się pomylił"– znajdą się 3 premierowe utwory: „Wolna naprawdę”, „Deszcz” i „Z Tobą” - duet z Grzegorzem Markowskim oraz singlowe wersje hitów „Jeszcze raz” oraz „Kilka prostych prawd”.

Edycja zawiera dodatkowo płytę DVD na której znajdą się:
Teledysk „Świat się pomylił”
Teledysk „Zaćmienie serca”
Teledysk „Jeszcze raz”
Teledysk „Kilka prostych prawd”
nagranie „Jeszcze raz” z koncertu Viva Comet 2008
całkowicie ekskluzywny filmik „Patrycja i zespół za kulisami”
„Patrycja Markowska w trasie I” nagrany dla telewizji TVN
„Patrycja Markowska w trasie II” nagrany dla telewizji TVN

Wkrótce do stacji radiowych trafi singiel promujący to niezwykłe wydawnictwo – „DESZCZ” – to piękna ballada na jesienno - zimowe wieczory i nie tylko...

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +1 [1]
~pati19781 [2010-04-16 11:07]

piosenki dla każdego...
od kąd dostałam tą płytę nie słucham nic innego...teksty piosenek są bardzo sensowne...w moim przypadku kilka jest nawet bardzo trafionych:)Baaaaardzo mi się podoba...Od dawna lubiłam tą wokalistkę i jej głos...polecam

odpowiedz