szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Mandarynkowy Sen

Mandaryna


  • Ocena ogólna:

    4.1 /5
    [29 głosów]

    Oceń:


22 sierpnia 2005 ukazuje się druga płyta Mandaryny – najpopularniejszej obecnie w naszym kraju, rodzimej wykonawczyni dance.22 sierpnia 2005 ukazuje się druga płyta Mandaryny – najpopularniejszej obecnie w naszym kraju, rodzimej wykonawczyni dance.

Ostatni rok był dla Niej rokiem nowych doświadczeń i wyzwań. Po wydaniu debiutanckiego albumu, ogromnym sukcesie utworu „Here I Go Again” i dziesiątkach koncertów, przyszło uznanie publiczności, które objawiło się przyznaniem nagrody ESKA MUSIC AWARDS 2005 w kategorii Artystka Roku, oraz nagroda Festiwalu TOP TRENDY 2005 za jedną z najlepiej sprzedawanych płyt w minionym roku. Nagrody te były i są tym cenniejsze, że przyznane zostały przez fanów i słuchaczy.

Na początku bieżącego roku rozpoczęły się prace nad nowa płyta. Zapowiedzią zbliżającego się wydawnictwa jest singiel „Ev’ry Night”, pretendujący również do nagrody Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności podczas festiwalu SOPOT 2005. Ale jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu, na dwa tygodnie przed Festiwalem, ukaże się drugi album wokalistki pt. „Mandarynkowy sen”. Płytę juz po raz drugi produkują: Harald Retinger i Uli Fisher – para niemieckich producentów, znanych ze współpracy z Mandaryną przy jej debiutanckim albumie. Na płycie tej znajdą się zarówno premierowe kompozycje jak i sprawdzone covery w zupełnie nowych, często zaskakujących wersjach. Obok znanego z radiowych (Radio RMF FM, Radio ESKA i lokalnych) i telewizyjnych anten (TVN, VIVA Polska, 4 FUN TV) utworu sopockiego: „Ev’ry Night”, nabywcy płyty znajda również cover zespołu 2+1 „Windą do nieba”, „A Spaceman Come Travelling” z repertuaru Chrisa de Burgha i „You Give Love A Bad Name” z repertuaru grupy Bon Jovi. Szczególne emocje wśród fanów wzbudził zwłaszcza cover Bon Jovi. Fanów grupy zapewniamy jednak, że przerobiona i zaśpiewana przez Martę wersje dance Jon Bon Jovi akceptował osobiście.

Prawdopodobnie to ten utwór właśnie będzie kolejnym singlem promującym album nie tylko w kraju, ale również na rynkach międzynarodowych. Dlatego też szczególnie ważne będą prace nad drugim teledyskiem Artystki, którego premiera w Polsce jest przewidziana na początek września. Pozostałe, premierowe utwory na płycie zostały zarejestrowane w językach: angielskim, polskim i hiszpańskim.

Nowe wydawnictwo Mandaryny będzie wydawnictwem nietypowym. Nakład pierwszych 35 000 egzemplarzy, uznawany oficjalnie za wynik złotej płyty, będzie nakładem limitowanym w „Ludzkiej cenie”, ze specjalnie przygotowaną, trójwymiarową okładką. Kolekcjonerów i miłośników wyjątkowej poligrafii zachęcamy wiec do kupna płyty w pierwszych dniach od premiery (22.08) w ograniczonej, limitowanej wersji.

(Universal Music Polska)

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!