szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Diamond Bitch

Doda


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2007-07-27
 • Wytwórnia: Izabelin Studio
 • Dystrybutor: Universal Music Polska
 • Gatunki: Pop
 • Czas: 42:21
 • Ocena ogólna:

  4.2 /5
  [233 głosów]

  Oceń:


27 lipca 2007 roku ukazał się pierwszy debiutancki album Dody, zatytułowany "Diamond Bitch"- "Diamentowa suka". W dacie są trzy siódemki, co zdaniem numerologów wróży powodzenie.


Zresztą nie może być inaczej, skoro to pierwsza, wymarzona solowa płyta Doroty Rabczewskiej, inna niż wszystkie, które dotąd nagrała. Przede wszystkim jest bardzo emocjonalna i prawdziwa - 12 piosenek napisała sama Doda rozliczając się w nich z ostatnimi wydarzeniami w jej życiu. Wiodąca piosenka "Katharsis", która wcześniej ukazała się na singlu, mówi właśnie o oczyszczeniu ze złych zdarzeń i już wzbudziła zachwyt wielbicieli talentu piosenkarki. Teledysk do piosenki bije rekordy oglądalności.

Niewątpliwie cała płyta będzie wydarzeniem na rynku muzycznym. Która z artystek ma w sobie tyle odwagi i bezkompromisowości, by swój album zatytułować "Diamond Bitch". Suka czyli chłodna, wyrachowana. Diamentowa - bo jej płyty sprzedają się w diamentowych nakładach. A sama Doda wierzy, ze ten album również kupi tysiące melomanów. Jedni dlatego, ze ja uwielbiają, drudzy, bo są ciekawi, co mówi o sobie poprzez muzykę, jeszcze inni, bo nie wyobrażają sobie, by na ich pólkach zabrakło nowego krążka piosenkarki.

My możemy zdradzić jedynie, że nowy album Dody, który jeszcze przed premierą stał się sławny, jest dokładnie taki, jak ona sama - chwytający za serce, bezkompromisowy, odważny i nietuzinkowy. Bo Dorota z zimną suką nie ma nic wspólnego. Jak kocha, to do bólu. Jak nienawidzi, to nie wybacza. A jak komuś zaufa, to cierpi, gdy doznaje zawodu, a jak cieszy się to całą sobą.

Album to prawdziwa gratka dla fanów, oprócz pięknego ekskluzywnego opakowania, do płyty dołączony jest plakat. Krążek leży na różowych piórkach, a żeby tego było mało to każdy egzemplarz ma swój indywidualny numer. WOW! Czegoś takiego na polskim rynku jeszcze nie było.

(Universal Music Polska)

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +2 [2]
~baśka [2009-03-26 20:05]

Mam tą płytę!
Musicie ją koniecznie mieć; zobaczycie tam oprócz wspaniałych teledysków, również Dodę kilka i kilkanascie lat temu!! To super niespodzianka ; i jeszcze do tego 2 płyty.Polecam.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
caps97 [2009-08-27 01:15]

Grungeman
Acid rock,hard rock,rock,grunge,heavy metal,New wave,rock psychodeliczny,Thrash metal,blues rock,southern rock,happy metal,power metal,metal symfoniczny,punk rock,glam rock,glam metal, metal alternatywny,rock alternatywny,rock roll,

odpowiedz