szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

V Is For Vagina

Puscifer


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2007-10-30
 • Wytwórnia: Puscifer Entertainment
 • Dystrybutor: Sony BMG
 • Gatunki: ElektronicznaRockAlternatywna
 • Czas: 48:51
 • Ocena ogólna:

  5 /5
  [2 głosów]

  Oceń:


"V Is For Vagina" to debiutancki album grupy Puscifer, czyli projektu, który stworzył Maynard James Keenan, znany z grup Tool oraz A Perfect Circle. Krążek ukazał się nakładem Puscifer Entertainment w październiku 2007 roku.


Oto kolejny projekt anomalii, którą znamy jako Maynarda Jamesa Keenana. - Bycie tajemniczym jest moją misją. Głównie chodzi tu o nieobecność w mediach. Częściowo wynika to z powodu braku potwierdzonych informacji. Nie udzielam bowiem wielu wywiadów. Głównie z powodu życia osobistego oraz moich tajnych pozamuzycznych zajęć. Przede wszystkim jednak dlatego, że nie jestem dobry w udzielaniu wywiadów. Słowa, które mam w głowie, nigdy nie wyglądają tak samo w druku - wyjaśnia dowódca i siła twórcza projektu Puscifer, Maynard James Keenan.

- Myślę jednak, że przyszedł czas wyjaśnić pewne sprawy - kontynuuje wokalista. - Jak wielu przypuszcza jestem tajnym współpracownikiem C.I.A. Stąd skłonność to pewnych sekretnych zachowań. Jestem agentem odkąd skończyłem 11 lat. Do służby wciągnięto mnie gdy miałem 8 lat wprost z wiejskiego targu. Może chodziło o łucznictwo, może o hodowle zwierząt. Do końca nie wiem, jaki był podwód mojej rekrutacji. Należy jednak powiedzieć, że w odróżnieniu od Elvisa nie uciekłem przed służbą wobec narodu. Oczywiście wszystko, co dotąd wyjawiłem i co za chwilę powiem jest ściśle tajne i nie może zostać przekazane dalej. Musicie przysięgnąć. Głosy i tajemnice w głowie Maynarda niewątpliwie napędzają jego nowy projekt. To oraz to, co wielu z nas uważa za rzeczywistość. "Hej, słyszałem to" - odzywa się jeden z głosów. Zignorujmy jednak na pewien czas te głosy i skupmy się na tzw. faktach.

Puscifer to multimedialny, multiartystuczny i multiosobowy projekt. W jego składa wchodzi film, muzyka, gra wideo, odzież, produkty do higieny intymnej dla kobiet, kawa, akcesoria dla zwierząt, strona internetowa, blogi, współpraca z różnymi artystami, produkty papiernicze oraz kurczowe trzymanie się idei, że chaos jest dobry, a zmiany nieuniknione.

A oto kilkoro artystów, którym dane było przekroczyć bramy: : Mat Mitchell, Tim Alexander, Lei Li, Jonny Polonsky, Cherie Roberts, Ainjel Emme, Brandon Bryant, Danny Lohner, Josh Eustis, Gil and Rani Sharone, Lustmord, Laura Milligan, Meats Meier, Evil Joe Barresi, Trey Gunn, Milla Jovovich, Lisa Germano, Tim Cadiente, Ford Englerth, Jeffrey Brooks, Micah, Alan Moulder, Eddie McClintock, Joe Nagy, Nipples Creelman, Devo. Lista ciągnie się bez końca.

- Prawdę powiedziawszy, żadna z tych osób nie istnieje - tłumaczy Keenan. - Każdy z nich to tylko moje wcielenie, które z prawdziwym mną nie ma nic wspólnego. Wszyscy potrzebni są jednak do mojej twórczości, która jest efektem ciężkiej pracy i zamiłowania do szczegółu. Nad niektórymi pracowałem przez dziesięciolecia. Czy to Prawda czy Tragedia wciąż pozostaje nierozwikłaną kwestią. Efekty wielu z tych kolaboracji ujrzą światło dzienne jesienią 2007 roku. 29 października ukazuje się bowiem album "V is for Vagina ".

Skąd ten nowy projekt, ośmielamy się zapytać. - Mam misję - wyjaśnia twórca. - Zostałem wyznaczony jak strażnik ściśle tajnej Dźwiękowej Broni Masowych Zakłóceń. W niepowołanych rękach, może wywołać niekontrolowane wibracje ciała. Użyta właściwie pozwoli odciągnąć obiekty od ich codziennych zajęć. Ich ciała dadzą się ponieść tańcom, zupełnie jakby J. Lo przeprowadzała casting do teledysku "Thirller". Ale pamiętajcie, to wszystko jest ściśle tajne.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!