szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

The Fragile Army

The Fragile Army

The Polyphonic Spree


 • Data wydania: 2007-08-20
 • Gatunki: RockPop
 • Ocena ogólna:

  0 /5
  [0 głosów]

  Oceń:


‘The Fragile Army’ to już trzeci album niezwykłego, amerykańskiego zespołu The Polyphonic Spree. Kontynuuje on przewodnią myśl działalności grupy, więc utwory na nowym krążku i tym razem przepełnione są optymizmem i radością życia. Grupa odświeża jednak brzmienie o nowe elementy muzyczne rewelacyjnie współgrające z ekspresją ich tematyki, takie jak : nowa sekcja rytmiczna, smyczkowa czy z tego co już znamy z poprzednich płyt - lekkie rockowe elementy w tle.

‘The Fragile Army’ to już trzeci album niezwykłego, amerykańskiego zespołu The Polyphonic Spree. Kontynuuje on przewodnią myśl działalności grupy, więc utwory na nowym krążku i tym razem przepełnione są optymizmem i radością życia. Grupa odświeża jednak brzmienie o nowe elementy muzyczne rewelacyjnie współgrające z ekspresją ich tematyki, takie jak : nowa sekcja rytmiczna, smyczkowa czy z tego co już znamy z poprzednich płyt - lekkie rockowe elementy w tle.

Na najnowszym albumie ‘The Fragile Army’ muzycy zaskakują nas nie tylko niezwykłym repertuarem, lecz wraz z promocją nowej płyty całkowicie odmieniają swój wizerunek. Zrzucając kolorowe togi na rzecz czarnych mundurów pozostają jednak wierni swoim poglądom i przesłaniom dodając nowym strojom sporo międzynarodowych, pokojowych symboli. Tym samym nie tracą charakterystycznych dla swojej muzyki energii, nadziei i optymizmu jakie płyną z każdego utworu, szczególnie w ‘Running Away’, ‘Light To Follow’ czy ‘Overblow Your Nest’. Co jednak zaskakuje to fakt, że merytorycznie dorastają, podejmując się poważniejszej tematyki w nawiązaniu do aktualnych problemów natury politycznej i społecznej.

Nazwę albumu wymyślił reżyser Mike Mills, autor znanego również w Polsce filmu ‘Rodzinka’, do którego soundtrack skomponował lider The Polyphonic Spree - Tim DeLaughter.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!