szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Agressiva 69

Agressiva 69


  • Ocena ogólna:

    5 /5
    [3 głosów]

    Oceń:


Godne podsumowanie 8-letniej działalności. Płyta w pełni dopieszczone. Klimaty zbliżone nieco bardziej do Gravity Kills niż do Ministry jednak zespół trzyma bardzo wysoki poziom.


Album Agressivy to produkcja w pełni profesjonalna. Nie ma sie co dziwić, że zostali zaproszeni jako support przed polskim koncertem Depeche Mode. Bogusław Pezda idzie z duchem czasu; swoje studio zaopatruje na bieżąco we wszelkie nowinki techniczne dzięki czemu zespół nie odstaje brzmieniowo.
Można odnieść wrażenie, że muzycy nie za bardzo mogli się zdecydować, co będą grać. Z założenia ma to być muzyka elektroniczna z dodatkiem gitar i samplerów, ale zdarzają się numery czysto rockowe bez żadnych electro-dodatków ("Gwiazdy"), jak i całkowicie odhumanizowane ("Devil Man"). Gitary raz delikatniej, raz mocniej. Wokół, kręcą się brzmienia syntezatorów. Całość obraca się w ciemniejszych barwach.
Album idealnie nadaję się dla tych, którzy szukają nowych brzmień w polskiej muzyce, którzy jeszcze wierzą ze w kraju robi się naprawdę dobre dźwięki. Nikt nie powinien się zawieść, bo materiał brzmi po prostu światowo.

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!