szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Sasha

Sasha Strunin


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2009-09-21
 • Premiera w Polsce: 2009-09-21
 • Wytwórnia: Sony Music Entertainment Poland
 • Dystrybutor: Sony Music Polska
 • Gatunki: Pop
 • Ocena ogólna:

  1.95 /5
  [75 głosów]

  Oceń:


Po zdaniu matury w drugiej połowie 2008 roku Sasha rozpoczęła pracę nad swoim pierwszym solowym albumem. Twórcami i producentami płyty jest team, który stoi za sukcesami Sashy w The Jet Set oraz bardzo silny drugi team z Niemiec, na którego czele stoi Michael „!BAZZ” Jackson, produkujący nagrania dla takich Artystów jak Justin Timberlake, Nas czy Skin.


!BAZZ jest producentem oraz autorem kilku utworów na płycie Sashy. Jeszcze przed premierą swojego pierwszego solowego albumu Sasha gościnnie wzięła udział w nagraniu utworu „Emely” na płytę popularnego szwedzkiego wokalisty DANNEGO. Artystka wystąpiła również z Dannym w teledysku promującym jego płytę oraz wystąpiła live wspólnie z Dannym na Eska Music Awards w kwietniu 2009. Duet Danny - Sasha odniósł sukces – utwór „Emely” stał się w Polsce dużym przebojem i od 5 tygodni okupuje TOP5 krajowych radiowych Airplay Chartów.

Produkcja nagrań na nową płytę trwała niespełna 10 miesięcy i zawiera 13 nagrań zrealizowanych w Niemczech i w Polsce.

Muzyka na solowej płycie Sashy różni się od tej, którą Artystka wykonywała z Jet Set. W aranżacjach pojawiło się sporo gitar – aż po brzmienia czysto akustyczne. Ciekawostką na płycie będzie utwór “My Bodie's On Fire”, który Sasha wykonuje wspólnie z popularnym w Europie i w USA niemieckim producentem i raperem DJ Tomkkiem, współautorem tekstu do tego utworu. DJ Tomekk współpracował między innymi z takim gwiazdami jak Missy Elliot, Lil Kim, Eminem, Coolio.

Album Sashy jest “czterojęzyczny” - większość utworów wykonywanych jest po polsku i angielsku, ale można też znaleźć na płycie utwór w języku rosyjskim oraz inny utwór – częściowo nagrany w języku niemieckim. Mimo, iż płyta produkowana była przez różnych producentów, w różnych krajach, w różnych studiach nagrań i sięga różnych obszarów stylistycznych, w efekcie końcowym zachowana została dbałość o spoistość brzmienia.

Muzykę na płycie Sashy można określić jako: nowoczesny pop z domieszką r'n'b.

1 stycznia 2009 artystyczne drogi Sashy i Davida rozeszły się – zespół The Jet Set zakończył swoją działalność. Sasha podjęła współpracę z koncernem fonograficznym Sony Music Entertainment. Premiera solowego albumu Sashy zaplanowana jest na druga połowie 2009 roku.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~lomaz [2009-10-01 17:09]

kocham JA!
kurde zajebista laska

odpowiedz