szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Loccomotiv

Power Of Trinity


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2011-10-31
 • Wytwórnia: MJM Music PL
 • Gatunki: AlternatywnaRock
 • Ocena ogólna:

  5 /5
  [13 głosów]

  Oceń:


31 października 2011 roku pojawiła się druga płyta łódzkiego zespołu Power Of Trinity - "Loccomotiv". Znalazło się na niej 12 energetycznych utworów, łączących ostre brzmienia gitar, dub, alternatywne melodie oraz niebanalne teksty.


Płyta jest zbiorem obserwacji i odczuć, czasem tematy są błahe, a czasem śmiertelnie poważne. Każda piosenka to wagonik, oddzielny przedział pociągu, którym jedziemy i osobna historia. Zmieniamy przedziały i wagoniki, a tam w każdym ktoś opowiada inną historię - przedstawia nową płytę Jakub Koźba, wokalista i autor tekstów. Album będzie mocno rockowy, ale nie pozbawiony elementów dubstepu i eksperymentalnego reggae, za które odpowiedzialny jest trójmiejski producent dubstepu - Faz, znany ze współpracy m.in. z Dreadsquadem.

Reżyserem teledysku do pierwszego singla "Chodź ze mną" promującego album, będzie Antek Nykowski - jeden z najlepszych twórców klipów młodego pokolenia, odpowiedzialny min. za teledyski takich artystów jak: Happysad, Dick4Dick czy LOV.

W przerwach między nagrywaniem nowego materiału, a koncertami, muzycy nie próżnowali. Kuba Koźba udzielał się jako wokalista projektu Zbigniewa Hołdysa - "Kosmos", a basista Krzysiek Grudziński występował z legendarną, punkową Moskwą.

Power Of Trinity - to łódzka grupa, której znakiem rozpoznawczym jest mieszanie pozytywnych brzmień reggae z mocniejszym rockowym uderzeniem. Ich debiutancki album "11", ukazał się w 2007. Bajecznie rytmiczna, charyzmatyczna, z lekką dewiacją w stronę reggae, o cudownych melodiach muzyka, bardzo szybko zyskała popularność . Zespół pojawił się na wielu festiwalach, m.in. Union of Rock Węgorzewo, Camerimage, Ostróda Reggae Festiwal, Hunter Fest, Beer Fest Belgrad czy Eska Rock Tour.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!