szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

The Wörld Is Ours Vol. 1 - Everywhere Further Than Everyplace Else

Motorhead


 • Nośnik: DVD
 • Data wydania: 2011-11-21
 • Wytwórnia: Motörhead Music/UDR/EMI
 • Gatunki: Rock
 • Ocena ogólna:

  4.5 /5
  [2 głosów]

  Oceń:


Aby uczcić 35 rocznicę obecności zespołu w trasie, Motörhead Music /UDR z dumą prezentuje The Wörld Is Ours Vol 1 - Everything Further Than Everyplace Else – gorące wydawnictwo DVD, na którym znajdują się najlepsze momenty trasy koncertowej, w tym całość występu w Teatro Caupolican w Chile


Materiał został nakręcony przez Banger Films we współpracy z Samem Dunnem (autorem m.in. Iron Maiden: Flight 666 i Rush: Beyond The Lighted Stage).

Płyta The Wörld Is Ours Vol 1, nad której ostatecznym kształtem czuwał wieloletni producent grupy Cameron Webb, zawiera wszystkie klasyki Motörhead, o jakich usłyszeniu na żywo mogą tylko zamarzyć ich fani. Obok absolutnie kultowych „Overkill”, „Ace Of Spades” i „Killed By Death”, na krążku znajdują się również starsze perełki takie, jak „Over The Top”, jak również nieco nowsze kawałki (w tym m.in. „I Know How To Die”).

The Wörld Is Ours Vol 1 to wydawnictwo, które zabiera widzów i słuchaczy wprost do pierwszego rzędu genialnego występu w Chile. Oprócz tego na płycie znajdują się również inne smaczne kąski w postaci fragmentów koncertów Motörhead w Best Buy Theater w Nowym Jorku oraz Apollo w Manchesterze.

The Wörld Is Ours Vol 1 dokumentuje potęgę, siłę, hałas i rock’n’rollowe granie w najlepszym wydaniu – innymi słowy wszystko, czego można spodziewać się po tej żywej legendzie ciężkiego grania. Motörhead po prostu nie da się zastąpić! I tak, zgadliście dobrze – druga część zapisu trasy koncertowej gigantów rocka pojawi się już w przyszłym roku...

Wydawnictwo ukaże się w następujących formatach:
1. DVD + 2 CD (digipack, 24 stronnicowa książeczka)
2. Blu-ray - Amray Box (dodatkowo "Get Back In Line"-Video, "I Know How To Die"-Video, "The Wörld Is Yours"-EPK )
3. DVD - Amaray Box (ta sama zawartość co wyżej)
4. Vinyl LP - Gatefold Sleeve (90 minutowy koncert z Santiago, Chile)
5. Digital Audio (90 minutowy koncert z Santiago, Chile oraz pojedyńcze utowy z koncertów w Manchesterze i Nowym Jorku)

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!