szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Music for Men

Gossip


  • Ocena ogólna:

    3.86 /5
    [7 głosów]

    Oceń:


Czwarty studyjny krążek w dorobku formacji Gossip. Producentem materiału był Rick Rubin.


Dla zespołu, nie było to pierwsze spotkanie ze słynnym producentem. Wcześniej, Amerykanie mieli okazję współpracować z nim przy okazji koncertowego zestawu "Live in Liverpool". - Poszło nam znakomicie, nie mogę sobie teraz wyobrazić, abyśmy mogli pracować z kimkolwiek innym - opowiadał gitarzysta zespołu Nathan "Brace Paine" Howdeshell, serwisowi Thequietus.com. - Był bardzo w porządku, zrobił dokładnie to, czego od niego oczekiwaliśmy i bardzo spodobało mu się to, co mieliśmy do zaaferowania. Na miejsce nagrań muzycy wybrali mieszczące się w Malibu Shangri La Studios - sesje zajęły artystom kilka tygodni.

Największym powodzeniem longplay cieszył się we Francji, gdzie dotarł do 5. miejsca zestawień. Z kolei wytypowany na pierwszy singel utwór "Heavy Cross" rozszedł się w nakładzie 450 tysięcy egzemplarzy w Niemczech, co było najlepszym wynikiem dla tamtejszej fonografii.

- Jeśli Rick Rubin nie pomógł, to nikt pomóc już nie może - recenzował krążek Maciek Tomaszewski na łamach "Teraz Rocka". - Gossip (już bez obowiązkowego "the" na początku) na zawsze pozostaną co prawda sympatycznym, ale przeciętnym i właściwie nieistotnym zespołem, którego głównym wyróżnikiem pozostanie wyszczekana wokalistka. Żebyśmy się dobrze zrozumieli: "Music For Men" nie jest płytą złą. Wręcz przeciwnie: od początku do końca trzyma poziom. Ale kiedy już wyjmiemy ją z odtwarzacza, konia z rzędem temu, kto będzie w stanie przywołać więcej niż dwie piosenki.

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~gruby [2009-06-23 16:16]

Świetna płyta!!!!
Już se posłuchałem i mówię wam.... zaje...sta!!!

odpowiedz