szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Ifi Ude

Ifi Ude


  • Ocena ogólna:

    5 /5
    [2 głosów]

    Oceń:


Debiutancka i producencka płyta Ifi Ude to jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów tej jesieni. Na swoim pierwszym longplay’u artystka konsekwentnie ukazuje swój unikatowy styl, który jest mozaiką inspiracji, wrażeń i poszukiwań.


Dla Ifi muzyka to swego rodzaju medium, które pozwala jej komunikować się ze światem. Tym samym artystka poprzez muzykę na swoim debiucie uchyla słuchaczom drzwi do swojego świata. Ifi jest bowiem autorką muzyki i tekstów. Gościnnie na płycie pojawili się Kamil Nikiel („Constant Love”) oraz NoBrain odpowiedzialny za remixy.

Wśród muzyków, którzy wzięli udział w nagraniach znaleźli się Michał Chęć, Jarek Jóźwik, Wojtek Oleksiak, Krzysztof Polaneczko, Marcin Zabrocki, Agnieszka Sroczyńska czy Marcin Bors(znany min. ze współpracy z zespołem HEY, czy Brodką), który odpowiada również za mix i mastering całości.

Album powstał dzięki zaangażowaniu fanów i sympatyków artystki, którym dała się poznać dzięki trzem świetnie przyjętym singlom wydanym w ciągu ostatniego roku.

Internauci sfinansowali produkcję płyty dzięki co raz bardziej popularnej metodzie crowdfundingu. To pozwoliło Ifi stać się również samodzielnym wydawcą, co skutkuje całkowicie niezależnym podejściem do sposobu dystrybucji i niekonwencjonalnej strategii promocyjnej.

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!