szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

więcej o...

Immortal

Michael Jackson


 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2011-11-21
 • Wytwórnia: Epic Records
 • Dystrybutor: Sony Music
 • Gatunki: Pop
 • Ocena ogólna:

  4.78 /5
  [55 głosów]

  Oceń:


21 listopada 2011 r. nakładem Epic Records / Sony Music ukaże się nowy album Michaela Jacksona "Immortal". Premiera muzycznego spektaklu Circque De Soleil ‘Michael Jackson The Immortal Word Tour odbyła się ostatniej nocy w Montrealu.


Dzięki współpracy z Estate of Michael Jackson już 21 listopada na półki sklepowe trafi zarówno wersja deluxe 2CD oraz jednopłytowa edycja nowego albumu Michaela Jacksona ‘Immortal’.

Pod dyrekcją znanego dyrektora muzycznego tras koncertowych takich gwiazd jak Madonna, Justin Timberlake, czy też Rihanna – Kevina Antunesa. Projekt ‘Immortal’ jest owocem blisko rocznej pracy Atunesa w studiu nagraniowym z oryginalnymi masterami piosenek Michaela. Wynikiem tej pracy jest ponad 40 piosenek Króla Popu, muzycznie ‘przeprojektowanych’ w taki sposób, by fani Michaela na nowo mogli odkryć jego twórczość i spojrzeć na jego muzyczne dziedzictwo z innej perspektywy. To nowe muzyczne doświadczenie okraszać będą oryginalne ścieżki wokalu Jacksona.

Kevin Antunes skomentował: Mojej inspiracji dziedzictwa muzycznego i scenicznego Michaela nie da się opisać słowami. Od samego początku było dla mnie oczywistym, że to głos Michaela będzie motorem napędowym całego projektu ‘Immortal’. Jest na pierwszym planie, gra pierwsze skrzypce. Zarówno w przedstawieniu Circque De Soleil, jak i na płycie muzyka stanowi integralny akompaniament do głosu Michaela. Ten projekt powstał z miłości i szacunku do Michaela, jego rodziny oraz milionów jego fanów na całym świecie.

‘Immortal’ będzie nie lada gratką dla fanów Króla Popu. Album zawierać będzie na nowo zaaranżowane największe hity Michaela, elektryzujące mixy jego przebojów, a także zupełnie nowe, niedawno odkryte i nigdy wcześniej niepublikowane alternatywne wersje takich przebojów #1 Michaela, jak: ‘ABC’ Jackson’s 5, czy też ‘They Don’t Care about Us’ nagrane z towarzyszeniem chóru.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~klaudia ślazyk [2011-10-13 09:28]

AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mogę się doczekać a co lepsze, że to 2 dni po moich urodzinach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

odpowiedz