szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

Najpopularniejsze galerieTeledyski

Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz Gosia Andrzejewicz Premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz

więcej

banner
banner
banner
banner

29 MarcaNajnowsze wiadomości

29 Marca Najnowsze plotki

plotki

NAJNOWSZE RELACJE REDAKCJI

obrazek

Sto trzydzieści dwa ręczniki

2014-02-23

Nawet jeśli ktoś nie przepada za rozrywką tego typu, powinien docenić profesjonalizm Backstreet Boys. Niemal dwie godziny w niemal nieustannym ruchu, w niemal nieustannym hałasie jaki robiły fanki, Nick Carter, Kevin Richardson, Brian Littrell,... więcej »

obrazek

Dobrodziejstwo i przekleństwo nowych technologii

2014-02-20

Co za paradoks! Gary Numan czerpie ze swoich naśladowców. Trent Reznor wskazuje Numana jako jednego z najważniejszych swoich mistrzów, a ten w nowym materiale inspiruje się Nine Inch Nails! Za to w starym zawartość Numana w Numanie się zgadza. więcej »

obrazek

Bullet for my Valentine's chemical romance

2014-02-19

Co zrobić, żeby po niewiele ponad pół roku zagrać w tym samym mieście drugi bardzo udany koncert? Bullet For My Valentine proponuje jeden nowy utwór, zapierającą dech w piersiach scenografię ze schodami i okładką najnowszego albumu na czele i –... więcej »

obrazek

Inaczej niż wszyscy

2014-02-18

To był koncert dla tych, którzy lubią jak gitarowe solo przeciąga się o kolejną minutę... Dwie... Pięć. A John Mayall w tym czasie przygrywa na harmonijce i pianinie. Równocześnie dośpiewując pomiędzy kolejnymi wdechami. więcej »

obrazek

Wożenie drewna do lasu jednak ma sens

2014-02-06

Okazuje się, że jednak wożenie drewna do lasu ma przyszłość. Muzyka tak brytyjska jak fish and chips w wykonaniu Polki z angielskimi muzykami na przystawkę ma sens. Poważnie. A kompozycje z „Wounds and Bruises” na żywo przekonują... więcej »

obrazek

Odrobiona praca domowa z wywoływania trzęsienia ziemi

2014-02-03

Modeselektor z Apparatem, czyli kolektyw didżejski Moderat swoją ubiegłoroczną, drugą płytą w dziesięcioletniej karierze rozbudził nadzieje na atrakcyjne występy na żywo. Od lata je spełnia. Zimą po raz pierwszy zagrał w Warszawie w wypełnionym... więcej »

obrazek

Irlandzki czasowstrzymywacz w szczytowej formie

2014-01-30

Clannad istnieje już ponad czterdzieści lat. A jest w formie jakiej mogłyby pozazdrościć mu młodsze grupy, miotające się między poszukiwaniem sposobu na przebój a wiernością swoim korzeniom. W tym aspekcie jest jak Motӧrhead. więcej »

obrazek

Ani słowa o Miley Cyrus

2013-10-28

Mimo gestów, bardziej pasujących do Mike’a Skinnera czy innego Pete'a Doherty'ego, Sinead O’Connor nie jest w stanie ukryć swojej kobiecej natury. Po pyskówce z Miley Cyrus postanowiła, że musi znów wyglądać dobrze. Przy okazji doskonale też... więcej »

obrazek

Kaznodzieja w futrze i cekinach

2013-09-25

Mówił, że już od dziecka wiedział, że nie chce być doktorem, sportowcem czy prawnikiem. Macklemore na bardzo wczesnym etapie swojego życia doszedł do wniosku, że będzie raperem. Miał nosa, bo rzeczywiście jest świetny w tym, co robi. Z drugiej... więcej »

obrazek

Nie tylko pierogi i barszcz. Co wiedzą o Polsce?

2013-09-09

Zabrzmi to pretensjonalnie, ale tak. Kiedy w brzuchach burczy, a pada hasło Polska, pierwsze co przychodzi obcokrajowcom do głowy to pierogi i barszcz. Podczas tegorocznego Berlin Music Week (4-8 września), w kuluarach industrialnego Postbanhof... więcej »