szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

20 KwietniaNajnowsze wiadomości

20 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 11 elementów w kategorii: Płyty

Schody

Schody

2004-04-01

Szósty w dyskografii zespołu Perfect album "Schody" pojawił się w kwietniu 2004 roku w formie odpłatnych plików mp3. Materiał został wydany na płycie na jesieni 2004 roku. Był top pierwszy przypadek płyty w Polsce oryginalnie wydanej w formie internetowej. więcej »

Superego

Superego

2010-05-17

"Superego" - czyli druga płyta grupy 52UM. To album, na którym osobowość i teksty Konrada Januszka zostały ubrane w niepowtarzalne brzmienie, tworzone przez takie osobowości jak Robert Brylewski, czy Wojciech Konikiewicz. więcej »

Elizium

Elizium

1998-01-01

... Siadasz w fotelu, wyłączasz swiatło, jest mrok, na zewnątrz pada deszcz. Włączasz Elizium i ........ schody w mrocznym zamku, niżej i niżej, skąd płynie ten dzwięk, komnata po komnacie idziemy na głosem pana tego zamku, gdzie jest, dokąd nas prowadzi? (...) więcej »

Bez Cięcia

Bez Cięcia

2006-02-20

Wiśnix, znany szerzej jako Wiśniowy. Album nosi tytuł "Bez Cięcia" i zawiera 12 utworów z gościnnym udziałem 52 Dębiec, Tehac Wudu, Kobry i Grześka. Od strony muzycznej całość została wyprodukowana przez młodego, debiutującego producenta - USDtiepek Funkee Nosferatu Production. więcej »

Eldorado

Eldorado

2005-01-15

Pierwsza solowa płyta jednego z kompozytorów, wokalistów legendarnej Wolnej Grupy Bukowina. Na płycie większość piosenek to nowe kompozycje Wojtka i przez niego śpiewane. Kilka kompozycji na płycie jest znane z płyt wydanych jako Wolna Grupa Bukowina. (...) więcej »

Wakacje i Prezenty

Wakacje i Prezenty

2009-10-30

Wydawnictwo MyMusic prezentuje najnowszy album Maćka Kurowickiego i zespołu HURT „Wakacje i Prezenty”. więcej »

więcej

Znaleziono 22 elementów w kategorii: Wiadomości

Poznaj Michaela Buble

Poznaj Michaela Buble

2013-04-17

8 maja ukaże się autobiografia Michaela Buble, "Na scenie, za sceną" (oryginalny tytuł: „Onstage Offstage”). Jest to wspaniale ilustrowany, szczery pamiętnik, w którym artysta pisze o swojej karierze, miłości i życiu. więcej »

Hurt i Neony gwiazdami Wiślańskiego Fest Rocka

Hurt i Neony gwiazdami Wiślańskiego Fest Rocka

2012-08-10

18 sierpnia w Amfiteatrze w Wiśle odbędzie się pierwsza edycja Wiślańskiego Fest Rocka. Gwiazdami imprezy będą formacje Hurt oraz Neony, zagrają także grupy Dust Blow, Markolm Band oraz BrokenReed. więcej »

Wiślański Fest Rock po raz pierwszy

Wiślański Fest Rock po raz pierwszy

2012-08-08

18 sierpnia w wiślańskim Amfiteatrze odbędzie się pierwsza edycja Wiślańskiego Fest Rocka. Gwiazdami imprezy będą formacje Hurt oraz Neony, zagrają także grupy Dust Blow, Markolm Band oraz BrokenReed. więcej »

Karol Schwarz All Stars nagrywa

Karol Schwarz All Stars nagrywa

2012-03-19

Karol Schwarz All Stars nagrywa kolejną płytę. Czterech śmiałków - Jakub Noga, Michał Miegoń, Artur Bieszke, Karol Schwarz - będzie przemieszczać się w zakrzywionej czasoprzestrzeni muzycznej między 13 a 16 kwietnia. Mają zamiar wrócić do naszego wymiaru z gotowym materiałem dźwiękowym. więcej »

Trzydziestka Perfectu

Trzydziestka Perfectu

2010-10-05

9 listopada ukaże się nowy album zespołu Perfect. Dzieło nosi tytuł "XXX". więcej »

Młode zespoły na Seven Festival

Młode zespoły na Seven Festival

2010-05-28

W trakcie Seven Festival 2010 odbędzie się międzynarodowy konkurs dla młodych zespołów o Grand Prix festiwalu. Znamy już listę zespołów wyłonionych przez festiwalowe jury. więcej »

Wiosenne granie Natanael

Wiosenne granie Natanael

2010-04-26

Polski zespół Natanael rozpoczyna wiosenną trasę koncertową promującą materiał z nowej płyty pt.: "Tak ma być!". więcej »

więcej

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Plotki

Taylor Swift ma sadzawkę w pokoju

Taylor Swift ma sadzawkę w pokoju

2010-01-22

Taylor Swift zamieni swoją nową posiadłość w bajkowy pałac. Piosenkarka, która niedawno zakupiła dom w Nashville, ma kilka oryginalnych pomysłów dotyczących zagospodarowania pomieszczeń. więcej »

Klimatyzacja i żyrandole dla psów Paris Hilton

Klimatyzacja i żyrandole dla psów Paris Hilton

2009-06-10

Psy Paris Hilton mieszkają w miniaturowej, luksusowej rezydencji. Gwiazda kazała zbudować w swoim ogrodzie małą replikę własnej posiadłości, a następnie wyposażyła ją w miniaturki luksusowych mebli i żyrandoli. W psim domku są także spiralne schody i klimatyzacja. więcej »

Reżyser "Piratów z Karaibów" boi się o Keitha Richardsa

Reżyser "Piratów z Karaibów" boi się o Keitha Richardsa

2006-07-24

Gore Verbinski, reżyser "Piratów z Karaibów" obawia się o zdrowie swojego nowego aktora Keitha Richardsa. Gitarzysta po kilku miesiącach spekulacji w końcu dołączył do obsady trzeciej części filmu. Twórca obrazu, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia z życia Richardsa, boi się o jego zdrowie. więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Galerie

Kulisy występu ABBY w Polsce

Kulisy występu ABBY w Polsce

2013-11-08

Playback, strome schody, zielony groszek i niewygodne pytania więcej »

Znaleziono 4 elementy w kategorii: Recenzje

Prawo Carteroidy zadziałało

Prawo Carteroidy zadziałało

2009-09-08

Opisując dyskografię Jay-Z fani rapera kilka lat temu wymyślili określenie "Carteroida". Oznacza ona ni mniej, nie więcej, tylko fakt, że po każdej bardzo udanej płycie artysta wydaje album średni. Ta niepisana zasada znów się potwierdziła. więcej »

Kawał dobrego polskiego rapu

Kawał dobrego polskiego rapu

2011-07-21

Spójrzmy prawdzie w oczy. Żyjemy w specyficznych czasach społeczno-politycznych. Młodzież (i nie tylko) pochłonięta wirtualną przestrzenią zatraca od zawsze przyjęte systemy relacji międzyludzkich. Chęć kreowania własnego wizerunku poprzez portale społecznościowe zasłania nam prawdziwy obraz naszej rzeczywistości. więcej »

Cudzoziemiec w raju komercji

Cudzoziemiec w raju komercji

2013-09-23

Naughty Boy jest jak Kasia Nosowska. Proszę nie przecierać oczu ze zdziwienia, mam całkiem solidną tezę na poparcie tej nieco naciąganej teorii. więcej »