szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

17 LutegoNajnowsze wiadomości

17 Lutego Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 5 elementów w kategorii: Wiadomości

De Mono rusza w jubileuszową trasę koncertową.  Bilety już w sprzedaży

De Mono rusza w jubileuszową trasę koncertową. Bilety już w sprzedaży

2012-10-01

Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty w ramach jubileuszowej trasy koncertowej De Mono, jednej z najpopularniejszych formacji muzycznych w Polsce, która na scenie istnieje niezmiennie od 25 lat. więcej »

De Mono znowu sięgnęło po Złoto

De Mono znowu sięgnęło po Złoto

2012-09-04

De Mono to jedna z najpopularniejszych formacji muzycznych w Polsce, który na scenie istnieje niezmiennie od 25 lat. Podczas Sopot Festival Top of the Top zespół odebrał Złotą Płytę za album „No Stress” z 2010r. więcej »

Anna Dereszowska śpiewa z De Mono

Anna Dereszowska śpiewa z De Mono

2010-09-02

8 września ukaże się nowy album grupy De Mono, "No Stress". Na potrzeby płyty powstał utwór z udziałem pewnej polskiej aktorki. więcej »

Nowe teledyski De Mono

Nowe teledyski De Mono

2006-07-12

De Mono to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich grup grających muzykę popowo-rockową. Po czterech latach od wydania albumu "De Luxe" zespół powrócił z nowym krążkiem zatytułowanym "Siedem dni". więcej »

"Siedem dni" De Mono

"Siedem dni" De Mono

2006-03-20

Po czterech lata milczenia powraca grupa De Mono. Andrzej Krzywy z kolegami przygotował dla fanów album "Siedem dni" promowany przez tytułową piosenkę. Teksty na krążek przygotowali Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk, nieznani wcześniej z tego typu twórczości. Do pracy przy nowej płycie przyłączyło się także dwóch byłych gitarzystów z zespołu Mafia: Tomasz Banaś i Zdzisław Zioło. Skład uzupełnia klawiszowiec Paweł Dampc. więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Plotki

De Mono w pendrive

De Mono w pendrive

2007-10-15

Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy popularny zespół zapowiadał wydanie nowego materiału muzycznego, rzesze fanów ustawiały się w kolejkach, aby kupić longplay lub kasetę magnetofonową swojego idola. Na przełomie lat 80. i 90. stare nośniki zaczęła wypierać płyta kompaktowa.

więcej »

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Teledyski

De Mono o swojej historii

De Mono o swojej historii

2012-12-05

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk z grupy De Mono opowiadają o najważniejszych momentach w dotychczasowej historii grupy. (AK) więcej »

De Mono o talent shows

De Mono o talent shows

2012-12-05

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk z grupy De Mono przyznają, że nie są fanami talent shows. Jaki mają stosunek do jurorów takich programów. (AK) więcej »