szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

16 CzerwcaNajnowsze wiadomości

16 Czerwca Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 62 elementów w kategorii: Płyty

Opus Dei

Opus Dei

1987-03-23

Przełomowy album Laibach przynoszący kontrowersyjne kowery: Queen "One Vision" pod niemieckim tytułem "Geburt Einer Nation" oraz "Life Is Life" (Leben Heißt Leben) Opus. więcej »

Magnum Opus

Magnum Opus

1995-10-17

"Magnum Opus" to już ósme Yngwie Malmsteena. Materiał miał premierę 17 października 1995 roku. więcej »

Opus Nocturne

Opus Nocturne

1994-12-19

Ostatni album, na którym wokale zarejestrował Joakim Göthberg. Tuż po jego premierze, frontman postanowił rozstać się z kolegami. więcej »

więcej

Znaleziono 42 elementów w kategorii: Wiadomości

Ghost B.C. gra Depeche Mode

Ghost B.C. gra Depeche Mode

2013-11-13

Formacja Ghost B.C. opublikowała zestaw coverów zatytułowany "If You Have Ghost". Wydawnictwo pojawi się w sprzedaży 19 listopada, ale z materiałem można zapoznać się już teraz. więcej »

W Sopocie rusza festiwal Top of the Top

W Sopocie rusza festiwal Top of the Top

2013-08-23

Gwiazdy dekady lat 80. m.in. Rick Astley, Belinda Carlisle i zespół Opus wystąpią podczas rozpoczynającego się w piątek wieczorem, 23 sierpnia, w Operze Leśnej w Sopocie festiwalu TOP Of The TOP. więcej »

Solefald oraz In Vain pierwszy raz w Polsce

Solefald oraz In Vain pierwszy raz w Polsce

2013-05-15

Norwescy weterani awangardowego black metalu z grupy Solefald (na zdjęciu) po raz pierwszy w karierze odwiedzą nasz kraj i 29 czerwca zagrają w krakowskim klubie Rotunda, a dzień później w warszawskiej Progresji. Będzie im towarzyszył również norweski zespół In Vain poruszający się w klimatach progresywnego death metalu. więcej »

Sprawdź nowe Ghost B.C. w całości

Sprawdź nowe Ghost B.C. w całości

2013-04-10

16 kwietnia ukaże się nowy album Ghost B.C., "Infestissumam". Dzieło trafiło jednak już do sieci. "Infestissumam", to drugi krążek szwedzkiej formacji, która wcześniej występowała pod nazwą Ghost. więcej »

Ghost B.C. prezentuje "Monstrance Clocks"

Ghost B.C. prezentuje "Monstrance Clocks"

2013-04-09

Do sieci trafiła kolejna premierowa kompozycja Szwedów z Ghost B.C. Wcześniej, zespół opublikował dwa utwory z krążka - "Secular Haze" i "Year Zero". więcej »

Zobacz rok zerowy Ghost B.C.

Zobacz rok zerowy Ghost B.C.

2013-03-27

Do sieci trafił nowy teledysk formacji Ghost B.C., "Year Zero". Kawałek jest drugim po "Secular Haze" singlem pilotującym nadchodzący longplay zespołu, "Infestissumam". więcej »

Ghost B.C. oddaje krew i ciało

Ghost B.C. oddaje krew i ciało

2013-03-26

Do sieci trafił nowy utwór szwedzkiej formacji Ghost B.C. "Body And Blood". To trzeci po "Secular Haze" i "Year Zero" kawałek z nadchodzącej płyty zespołu, "Infestissumam", z którym mogą zapoznać się fani. Longplay doczeka się premiery 9 kwietnia. więcej »

więcej

Znaleziono 12 elementów w kategorii: Recenzje

Płyta na polskie autostrady?

Płyta na polskie autostrady?

2009-08-26

Dlaczego płyty Megadeth w XXI wieku są kompletnym przeciwieństwem polskich autostrad? Bo miało ich nie być, a Mustaine ciągle je tworzy! Ostatnia trwa mniej więcej tyle, co przejazd hajłejem A4 – niecałe trzy kwadranse. I świetnie nadaje się do szybkiej jazdy. więcej »

Jak megawypasiony pecet

Jak megawypasiony pecet

2010-07-28

W czasach największej popularności Pro-Pain naprawdę wypasione pecety miały procesory 200-MHz, a dane przechowywało się na dyskietkach o oszałamiającej pojemności 2,88 MB. Wyobraźcie sobie teraz, że taki sprzęt, nagle okazuje się demonem prędkości… więcej »

Jeden krok bliżej do doskonałości

Jeden krok bliżej do doskonałości

2010-09-18

Zawsze lubiłam Linkin Park za ładne melodie, za wpadające w ucho piosenki, za łączenie rapu i metalu w popowym stylu. Nigdy jednak nie przypuszczałam, że w recenzji ich płyty napiszę, że to dojrzałe, zaskakujące, odważne i bardzo ciekawe dzieło. Proszę państwa, "A Thousand Suns" to dojrzałe, zaskakujące, odważne i bardzo ciekawe dzieło. więcej »

Będziecie spazmatycznie łkać!

Będziecie spazmatycznie łkać!

2011-01-03

Jeśli wasza rodzina wie, że jesteście fanami Opeth, a nie dostaliście tego zestawu pod choinkę, spytajcie, czy nie jesteście adoptowani. więcej »

więcej