szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

24 LutegoNajnowsze wiadomości

24 Lutego Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Artyści

KombII

KombII

Wiosną 2003 roku, trzech członków legendarnego Kombi: Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta postanowiło powołać do życia formację pod nazwą KombII. Grupa KombII powstała z inicjatywy Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka tuż po rozpadzie zespołu O.N.A. więcej »

Grzegorz Skawiński

Grzegorz Skawiński

Grzegorz Skawiński to polski gitarzysta, wokalista i kompozytor. Zasłynął jako frontman zespołu Kombi, po latach przemianowane na Kombii oraz z działalności w formacji O.N.A z Agnieszką Chylińską. Na koncie ma również projekt Skawalker, muzykę filmową oraz współpracę z rozmaitymi artystami jak Acid Drinkers, IRA, Golden Life czy Liroy, a także karierę solową. więcej »

Znaleziono 22 elementów w kategorii: Płyty

D.A.N.C.E.

D.A.N.C.E.

2008-08-14

14 sierpnia 2008 roku na rynek trafiła płyta z remiksami zespołu KOMBII "D.A.N.C.E.". więcej »

O miłości

O miłości

2010-05-21

Czwarta płyta zespołu Kombii, wydana nakładem wytwórni Universal Music Group, w maju 2010 roku. Uzyskała status złotej płyty. więcej »

Ślad

Ślad

2007-06-15

Zespół Kombii właśnie zakończył pracę nad swoim najnowszym krążkiem. Premiera płyty "Ślad" odbyła się 15 czerwca 2007 roku. więcej »

C.D.

C.D.

2004-10-25

Nowa płyta zespołu KOMBII „C.D.” to kontynuacja twórczości jednej z najpopularniejszych grup polskiego pop-rocka dekady lat 80. Wiosną 2003 roku trzech członków zespołu Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta postanowiło przywrócić do życia legendarną formację. więcej »

c.d  - (Reedycja)

c.d - (Reedycja)

2005-02-03

Reedycja płyty zespołu KOMBII „c. d.” jest wydaniem dwupłytowym, wzbogaconym o 11 największych hitów zespołu z lat osiemdziesiątych. Pod koniec ubiegłego roku zespół powrócił z nowym materiałem i jak się okazało trafił idealnie w potrzeby (...) więcej »

Me & My Guitar

Me & My Guitar

2012-03-12

Pierwsza po wielu latach solowa płyta Grzegorza Skawińskiego (Kombi, Kombii, O.N.A, Skawalker) i podobnie jak debiut "Skawiński", utrzymana w rockowej stylistyce. Album zawiera dziewięć kompozycji z czego cztery to utwory instrumentalne. więcej »

Sopot Festival 2007

Sopot Festival 2007

2007-08-27

31 sierpnia rozpoczyna się 44. Międzynarodowy Sopot Festival 2007 a niecały tydzień wcześniej na rynku ukaże się oficjalna składanka festiwalu. więcej »

więcej

Znaleziono 106 elementów w kategorii: Wiadomości

Zmarł Jan Pluta

Zmarł Jan Pluta

2013-02-06

Jan Pluta, długoletni perkusista i współzałożyciel zespołu Kombi (oraz Kombii), nie żyje. Muzyk odszedł po długiej i ciężkiej chorobie. Miał 59 lat. więcej »

Skawiński solo w trasie

Skawiński solo w trasie

2012-10-24

Grzegorz Skawiński wyrusza w trasę koncertową, by promować swój solowy album "Me & My Guitar". To pierwsza po wielu latach solowa płyta gitarzysty znanego z Kombi, Skawalker, O.N.A i Kombii. Utrzymana jest w rockowej stylistyce, pokazuje szeroki wachlarz muzycznych zainteresowań artysty. więcej »

Wyjątkowy, elektroakustyczny koncert Kombii już w piątek!

Wyjątkowy, elektroakustyczny koncert Kombii już w piątek!

2012-10-10

Już 12 października o godzinie 20:00 odbędzie się pierwszy, wyjątkowy - elektroakustyczny koncert zespołu KOMBII, jednego z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Muzycy zaprezentują swoje utwory w niecodziennych aranżacjach - nowe akustyczne brzmienie z elementami elektroniki. więcej »

Grzegorz Skawiński solo i na żywo

Grzegorz Skawiński solo i na żywo

2012-08-29

31 sierpnia Grzegorz Skawiński po raz pierwszy pojawi się ze swoim solowym projektem "Me & My Guitar Tour". Koncert będzie miał miejsce w Lublinie podczas festiwalu "Solo Życia". więcej »

16 wykonawców z Europy w pierwszym dniu Sopot Festival

16 wykonawców z Europy w pierwszym dniu Sopot Festival

2012-08-24

16 piosenkarzy i zespołów z Europy, którzy w swoich ojczyznach sprzedali największą liczbę płyt, wystąpi w piątek wieczorem w koncercie TOP Of The TOP podczas pierwszego dnia Sopot Festival w Operze Leśnej. więcej »

"Większa mobilizacja". Chassis już dziś przed Kornem

"Większa mobilizacja". Chassis już dziś przed Kornem

2012-08-15

Dzielili scenę ze Slayerem czy Limp Bizkit i mają za sobą występ na Sonisphere. 15 sierpnia w warszawskim Parku Sowińskiego przed Kornem zagra gdańska formacja Chassis. Co czeka nas podczas ich koncertu? więcej »

Sopot Festival z udziałem wykonawców z Europy z największą liczbą sprzedanych płyt

Sopot Festival z udziałem wykonawców z Europy z największą liczbą sprzedanych płyt

2012-07-26

Zespoły i piosenkarze z kilkunastu krajów europejskich, którzy w swoich ojczyznach sprzedali największą liczbę płyt wystąpią 24 sierpnia podczas pierwszego dnia Sopot Festival w Operze Leśnej. Impreza wraca do sopockiego amfiteatru po trzech latach przerwy. więcej »

więcej

Znaleziono 4 elementy w kategorii: Plotki

Zespół Kombii rozstał się ze swoją menagerką

Zespół Kombii rozstał się ze swoją menagerką

2010-11-29

Katarzyna Litwin nie jest już menagerką zespołu Kombii. Podobno do zerwania współpracy doszło z powodu zmiany warunków finansowych. więcej »

Śladem Kombii

Śladem Kombii

2007-06-14

15 czerwca 2007 roku na rynek trafi, nowa płyta zespołu Ślad. Znalazło się na niej 11 premierowych utworów autorstwa zespołu. Całość utrzymana jest w konwencji nowoczesnego, melodyjnego i bardzo dobrze brzmiącego popu. Producentem płyty jest Rafał Paczkowski, co już samo w sobie jest gwarancją najwyższej jakości.

więcej »

Meksykański kryzys Dody i Radka

Meksykański kryzys Dody i Radka

2007-02-09

Doda (fot. AKPA) najwyraźniej zapragnęła odpocząć od zamieszania związanego z zespołem Virgin. Nie oznacza to jednak wcale, że zamierza usunąć się w cień. Wręcz przeciwnie. W poniedziałkowym (12 lutego) wydaniu magazynu "Tina" czytelniczki otrzymają zwiastun filmu dokumentującego wakacyjne przygody z Radziem w Meksyku. więcej »

Artyści czy chałturnicy?

Artyści czy chałturnicy?

2007-01-24

Jest w Polsce kilku takich artystów, którzy budzą wielkie kontrowersje. Jednak nie tym co robią czy jak wyglądają, ale tym jaką muzykę tworzą. W stosunku do tych osób często słychać uwagi, że to co komponują to chałtura a nawet ostatnio hucpa. Piotr Rubik (fo.t AKPA) daje odetchnąć Ich Troje, ale wielu nie szczędzi też słów pogardy Verbie, Krawczykowi czy KombII. więcej »

Znaleziono 36 elementów w kategorii: Galerie

Historia piosenki "Słodkiego miłego życia"

Historia piosenki "Słodkiego miłego życia"

2013-09-13

Jak powstał jeden z największych przebojów Kombi? więcej »

Historia piosenki "Przytul mnie"

Historia piosenki "Przytul mnie"

2013-04-29

Jak powstał słynny przebój Kombi? więcej »

Pogrzeb Jana Pluty

Pogrzeb Jana Pluty

2013-02-13

Gdańsk, 13.02.2013 więcej »

Jan Pluta nie żyje

Jan Pluta nie żyje

2013-02-06

wieloletni perkusista Kombi oraz Kombii zmarł po długiej chorobie więcej »

więcej

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Recenzje

Tak zabija się piękne wspomnienia

Tak zabija się piękne wspomnienia

2008-09-10

Trupa można reanimować na miliony sposobów. Może nawet za którymś razem się uda, tylko co z tego, skoro smrodu i niesmaku nic nie zatrzyma?! więcej »

Mierność i przeciętność

Mierność i przeciętność

2011-12-30

Parafrazując filozofa - mierność nad miernościami i wszystko mierność. więcej »