szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

26 KwietniaNajnowsze wiadomości

26 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 13 elementów w kategorii: Wiadomości

Eurowizja 2006: Ich Troje bez finału

Eurowizja 2006: Ich Troje bez finału

2006-05-19

Nie pomogły ani złote stroje, ani maski, ani zielone włosy. Ich Troje nie zakwalifikowali się do finału Eurowizji i nie powtórzą sukcesu sprzed trzech lat, kiedy z piosenką "Keine Grenzen - żadnych granic" zajęli siódme miejsce. Tym samym "Follow My Heart" Wiśniewskiego i spółki powtórzyło los "Czarnej dziewczyny" zespołu Ivan i Delfin sprzed roku. więcej »

Eurowizja: Ich Troje w czterech językach

Eurowizja: Ich Troje w czterech językach

2006-05-16

Do Eurowizji coraz bliżej. Nasi reprezentanci - Ich Troje - są już od kilku dni w Grecji, gdzie przygotowują się do czwartowego występu w półfinale. Zespół odbył już dwie próby sceniczne i otrzymał zezwolenie na wykonanie konkursowej piosenki "Follow My Heart" w czterech językach. Ostatecznie utwór zaśpiewany będzie po polsku, angielsku, niemiecku i rosyjsku. więcej »

Ich Troje: 10 tys. dolarów dla ofiar w Katowicach

Ich Troje: 10 tys. dolarów dla ofiar w Katowicach

2006-03-30

W środę, 29. marca o godzinie 11:30 Michał Wiśniewski wrócił do Polski z tournée po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, gdzie przebywał od 9 lutego. Trasa koncertowa po Ameryce Północnej okazała się wielkim sukcesem. Grupa zagrała 27 koncertów w największych miastach, m.in. w Las Vegas, San Francisco, Los Angeles, Vancouver, Toronto, Montrealu, Ottawie, Nowym Jorku i Chicago. więcej »

Ich Troje 12-te na Eurowizji

Ich Troje 12-te na Eurowizji

2006-03-24

Wiemy już z jakim numerem wystąpią reprezentanci Polski na festiwalu Eurowizji w Atenach. Grupa Ich Troje wylosowała dwunastkę i w tej kolejności pojawi się w koncercie kwalifikacyjnym do finału 18 maja. Zespół Michała Wiśniewskiego (fot. AFP) zaśpiewa piosenką "Follow My Heart". więcej »

Michał Wiśniewski przeraża Polaków

Michał Wiśniewski przeraża Polaków

2004-07-12

Michał Wiśniewski (fot. AFP) został jednym z laureatów anty-nagród rozdanych podczas Letniego Festiwalu Grozy w Toruniu. Lider Ich Troje otrzymał Dyby w kategoriach "Najstraszliwsza postać show-biznesu" oraz "Najstraszliwsza piosenka" za "Keine Grenzen". Tym samym najbardziej kontrowersyjny polski artysta dołączył do grona m.in. Andrzeja Leppera ("Najstraszniejszy polityk") oraz Jerzego Hoffmana, którego "Stara baśń" zdobyła miano "Najstraszliwszego filmu". więcej »

Spooko Wiśniewski: nowa płyta za 5 złotych!

Spooko Wiśniewski: nowa płyta za 5 złotych!

2003-10-09

Fani MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO radujcie się! Jak się dowiadujemy z oficjalnej strony ICH TROJE, lider zespołu zamierza wydać swój drugi solowy album. 'Spooko Wiśniewski' ukaże się na przełomie 2003 i 2004 roku, a co więcej egzemplarz krążka będzie kosztował jedyne... 5 złotych! Znamy już tytuły niektórych utworów, które trafią na płytę. Są to: 'Nikt nie kocha mnie jak mama', 'Dwa serca w jednym', 'Moment', 'Być pięknym', 'Ich Troje jest kradzione', 'A niech gadają', 'Suzanna'. więcej »

Nie płacisz - nie grasz. Korupcja na festiwalu w Sopocie

2003-07-04

Czy korupcja sięgnęła już zenitu? "Super Express" w artykule pod wielce wymownym tytułem 'Bagno w rozrywce' ujawnia aferę korupcyjną wokół festiwali w Sopocie i Opolu. Dziennikarze gazety informują, że proceder "wykupowania" własnego występu na imprezie trwa od kilku lat. Stawki są różne - od 5 do 100 tysięcy złotych. Decyzję, kto pojawi się na scenie podejmuje TVP, organizator imprez. Kto płaci, ten gra, a kto nie, to... więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Plotki

Wasze typy na Eurowizję 2006!

Wasze typy na Eurowizję 2006!

2006-01-17

Już 28 stycznia podczas koncertu "Piosenka dla Europy" okaże się, kto będzie reprezentował Polskę podczas finału Eurowizji, który odbędzie się 20 maja w Grecji. Suma głosów widzów oraz komisji wyłoni zwycięzcę spośród 15 półfinalistów. Wyniki Waszego głosowania przybliżają preferencje publiczności. Jeśli podobnie będzie głosować jury, to wiemy kto pojedzie do Aten. więcej »