szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 KwietniaNajnowsze wiadomości

23 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Artyści

Olaf Deriglasoff

Olaf Deriglasoff

Olaf Deriglasoff to muzyk sceny niezależnej, kompozytor, autor tekstów, aranżer i producent muzyczny. Olaf Deriglasoff swój pierwszy zespół - Dzieci Kpt. Klossa założył w roku 1981 w Gdańsku. W roku 1985 grupa została jednym z laureatów festiwalu w Jarocinie i dzięki Rozgłośni Harcerskiej stała się znana szerszemu gronu słuchaczy. więcej »

Play

Play

Play to projekt Sławomira Pietrzaka, gitarzysty znanego ze współpracy z Kazikiem i grupą Kult, a także właściciela niezależnej wytwórni SP Records. Play powstał latem 1998 r., a jego skład uzupełnili wówczas Pyza (perkusista współpracujący z Kasią Nosowską oraz z Tymonem Tymańskim) i Olaf Deriglasoff (Dzieci Kapitana Klosa, Pudelsi, Kazik, Apteka, Yugoton). więcej »

Znaleziono 5 elementów w kategorii: Płyty

Noże

Noże

2011-02-07

Znany z licznych zespołów rockowej sceny alternatywnej (m.in. Apteka, Homo Twist, Pudelsi, KNŻ, Yugoton) Olaf Deriglasoff wraz z zespołem zakończył właśnie pracę nad kolejną solową płytą pt. "Noże". Wydawnictwo pojawiło się w sprzedaży nakładem polskiej niezależnej wytwórni Laudanum Rekords. więcej »

Produkt

Produkt

2005-12-28

Album autorskiej formacji Olafa Deriglasoffa, będący odzwierciedleniem poszukiwań i fascynacji muzycznych twórcy, z osobistymi tekstami pisanymi z perspektywy wieloletniego uczestnika sceny niezależnej. Obok leadera grupę tworzą: Mario Bielski - perkusja, i znany z nieistniejącego już zespołu Pivo - Wojtek Garwoliński gitara. Olaf Deriglasoff w zespole obsługuje gitarę basową i mikrofon. Płytę zrealizował Wojtek Przybylski, zmiksował Adam Toczko. więcej »

www.wawa2010.pl

www.wawa2010.pl

2010-07-27

Czesław Śpiewa, Jorgos Skolias, Tymon Tymański, Olaf Deriglasoff, Titus z Acid Drinkers… na jednej płycie! Zestaw duetów Karoliny Cichej i wokalistów reprezentujących różne pokolenia, stylistyki i wrażliwość, to co ich łączy to wyjątkowe – rozpoznawalne i charakterystyczne – głosy. więcej »

Moniti Revan

Moniti Revan

1997-07-14

Moniti Revan – trzecia płyta zespołu Homo Twist, nagrana i wydana w 1997 roku. Jej nagranie poprzedziły kolejne zmiany w składzie zespołu – Dradhuntera na basie zastąpił Olaf Deriglasoff, wnosząc do muzyki nieco punkowego brzmienia. więcej »

The Best Of Yugoton/Yugopolis

The Best Of Yugoton/Yugopolis

2009-11-23

"Malcziki", "Rzadko widuję cię z dziewczętami", czy "Gdzie są przyjaciele moi" to tylko niektóre tytuły utworów z zestawu piętnastu starannie wyselekcjonowanych z płyt Yugoton i Yugopolis, który znalazł się na albumie "The Best Of Yugoton/Yugopolis". więcej »

Znaleziono 41 elementów w kategorii: Wiadomości

Deriglasoff supportem Vista Chino

Deriglasoff supportem Vista Chino

2013-10-22

12 listopada w warszawskim klubie Proxima wystąpi Vista Chino. W roli supportu zobaczymy grupę Deriglasoff. więcej »

Momcilo Bajagić w Polsce

Momcilo Bajagić w Polsce

2013-03-20

19 kwietnia na jedynym koncercie w Polsce wystąpi legenda serbskiego rocka, Momčilo Bajagić, znany wszystkim jako Bajaga i Instruktori. Utwory Bajagi i Instruktori za sprawą Krzysztofa Krawczyka, Maćka Maleńczuka czy Olafa Deriglasoffa zna cała Polska. więcej »

Festiwal "Metropolia jest Okey" w Trójmieście

Festiwal "Metropolia jest Okey" w Trójmieście

2012-12-21

Ponad 50 zespołów, głównie z Trójmiasta, wystąpi na rozpoczynającym się w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia festiwalu "Metropolia jest Okey". To szósta edycja tej imprezy, odbywająca się w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. więcej »

Koncertowe DVD od zespołu Negatyw

Koncertowe DVD od zespołu Negatyw

2012-10-30

3 grudnia nakładem Fenix Music ukaże się koncertowe DVD zespołu Negatyw "Live10" zrealizowane podczas koncertu z okazji 10-lecia zespołu w klimatycznym Teatrze Śląskim w Katowicach. więcej »

Zakończył się 18. Przystanek Woodstock

Zakończył się 18. Przystanek Woodstock

2012-08-05

18. Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) zakończył się w nocy z soboty na niedzielę. W inauguracji festiwalu wzięli udział prezydenci Polski i Niemiec, na scenach zagrało ponad 60 wykonawców z Polski i zagranicy. Impreza przebiegła spokojnie. więcej »

10 lat zespołu Negatyw

10 lat zespołu Negatyw

2012-04-10

7 maja tego roku Negatyw będzie obchodził 10lecie pracy artystycznej. Odbędą się one w samym centrum Katowic, w pięknym, starym, klimatycznym Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego. Koncert ten będzie rejestrowany na DVD w technologii HD z udziałem publiczności. więcej »

Negatyw obchodzi rocznicę za ekranem odwagi

Negatyw obchodzi rocznicę za ekranem odwagi

2012-04-03

7 maja zespół Negatyw świętować będzie 10-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji powstała specjalna piosenka, "Za ekranem odwagi". więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Plotki

Olaf Deroglasoff u Kuby Wojewódzkiego

Olaf Deroglasoff u Kuby Wojewódzkiego

2006-03-03

Już w najbliższy weekend gwiazda sceny niezależnej Olaf Deriglasoff będzie gosciem w popularnym programie Kuby Wojewódzkiego. Emisja TV POLSAT w niedzielę 5 kwietnia, o godzinie 22.35. Obok muzyka w programie pojawi się także satyryk Jan Pietrzak. więcej »

Znaleziono 4 elementy w kategorii: Galerie

Olaf Deriglasoff: "Pan sympatyczny się skończył"

Olaf Deriglasoff: "Pan sympatyczny się skończył"

2012-12-20

Podobno Jędrzej Kodymowski, Maciej Maleńczuk i Kazik Staszewski szczerze go nie cierpią. Dlaczego? więcej »

Deriglasoff, Poparzeni Kawą 3 i Przystanek Woodstock

Deriglasoff, Poparzeni Kawą 3 i Przystanek Woodstock

2012-08-04

Drugiego dnia Przystanku Woodstock wystąpili między innymi Olaf Deriglasoff i Poparzeni Kawą 3... więcej »

Olaf Deriglasoff w Gdańsku!

Olaf Deriglasoff w Gdańsku!

2011-05-16

Czyli gdzie Dyabeu nie może, tam Olafa pośle... więcej »

Deriglasoff w Warszawie

Deriglasoff w Warszawie

2011-02-09

Olaf Deriglasoff i jego zespół wystąpili w Hard Rock Cafe, promując swój nowy album. Zobacz zdjęcia z koncertu! więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Recenzje

Czysta przyjemność!

Czysta przyjemność!

2011-08-10

Właśnie ukazała się reedycja albumu "Forever" projektu Play, stworzonego przez Sławomira Pietrzaka, byłego muzyka Kultu oraz założyciela szacownej wytwórni SP Records. Dobrze się stało, że krążek ten znowu jest dostępny w sklepach, bo Play to niezwykłe muzyczne wydarzenie, chyba trochę niedocenione w 2002 roku, gdy ujrzało światło dzienne po raz pierwszy. więcej »