szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

26 KwietniaNajnowsze wiadomości

26 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Artyści

Bad Religion

Bad Religion

Utworzona w 1980 roku amerykańska formacja punkowa Bad Religion do dziś stanowi inspirację dla całej rzeszy zespołów. Bez Bad Religion mogłoby nie być niezwykle popularnego w latach 90. pop punku. Wpływ jaki wywarł ten mało popularny zespół na takich wykonawców, jak Green Day, The Offspring czy Blink 182 jest nie do podważenia. więcej »

NOFX

NOFX

NOFX to obok Bad Religion, Rancid i Pennywise najbardziej znana kapela z Epitaph Records. więcej »

Znaleziono 30 elementów w kategorii: Płyty

Into The Unknown

Into The Unknown

1983-11-30

"Into The Unknown" to drugi krążek grupy Bad Religion. więcej »

Christmas Songs

Christmas Songs

2013-10-29

Bad Religion od lat groził, że nagra album z utworami świątecznymi. W końcu przyszedł czas na realizację tej groźby. Zrobili to jednak w klasycznie punkrockowym stylu. więcej »

The Empire Strikes First

The Empire Strikes First

2004-06-07

Po 7-letniej absencji klasycy amerykańskiego punk rocka Bad Religion wracają nowym albumem wydanym ponownie dzięki Epitaph! Ostatni album „The Process Of Belief” sprzedał się tylko w Europie w nakładzie ponad 100 000 egzemplarzy, a cały katalog Bad Religion – to ponad 2 miliony sprzedanych płyt. więcej »

The Dissent of Man

The Dissent of Man

2010-09-28

Brett Gurewitz i Greg Graffin - autorzy całego repertuaru na "The Dissent Of Man" - przyznają skromnie, że ostatnie dwie płyty Bad Religion miały raczej charakter konserwatywny, to znaczy - poruszały się po dobrze znanym wszystkim fanom zespołu terytorium. więcej »

True North

True North

2013-01-21

21 stycznia ukazała się nowa płyta Bad Religion zatytułowana "True North". Grupa pracowała nad materiałem w wakacje w studiu, którego właścicielem jest producent Joe Barresi, znany ze współpracy z Melvins czy Queens Of The Stone Age. więcej »

How Could Hell Be Any Worse?

How Could Hell Be Any Worse?

1982-01-19

Debiutancki album Bad Relligion. więcej »

Suffer

Suffer

1988-09-08

"Suffer" to trzecie wydawnictwo zespołu Bad Relligion. Przez wielu krążek uważany jest za jedno z najważniejszych dokonań w historii punk-rocka. więcej »

więcej

Znaleziono 109 elementów w kategorii: Wiadomości

Rocket Festiwal w Poznaniu już w sobotę!

Rocket Festiwal w Poznaniu już w sobotę!

2014-02-21

Już w najbliższą sobotę, 22 lutego, w Poznaniu odbędzie się pierwsza impreza cyklu Rocket Festiwal! W Hali Arena wystąpią Coma, Luxtorpeda, Dawid Podsiadło, Bednarek, Farben Lehre, Krzysztof Zalewski i Lola Lynch! więcej »

Heroes Get Remembered w "Muzycznej Strefie"

Heroes Get Remembered w "Muzycznej Strefie"

2014-02-13

Jeden z najciekawszych zespołów młodego pokolenia, laureat nagrody "Border Breaker" - grupa Heroes Get Remembered, będzie gościem programu "Muzyczna Strefa" w telewizji ITV. Jest to jedyny w polskich telewizjach muzycznych program, nadawany na żywo, dzięki czemu widzowie mogą w każdej chwili zadać zespołowi pytanie. więcej »

Black Stone Cherry szykuje "Magic Mountain"

Black Stone Cherry szykuje "Magic Mountain"

2014-02-05

Formacja Black Stone Cherry pracuje nad czwartym długogrającym dziełem. więcej »

Chevelle wydaje "La Gárgola"

Chevelle wydaje "La Gárgola"

2014-02-03

Pod tytułem La Gárgola ukaże się nowy album zespołu Chevelle. Siódme długogrające dzieło kapeli trafi do rąk fanów 1 kwietnia. Pierwszym singlem z wydawnictwa jest "Take Out the Gunman". więcej »

Rocket Festiwal 29 marca w Warszawie!

Rocket Festiwal 29 marca w Warszawie!

2013-12-15

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na Rocket Festiwal! W 2014 roku pod tą wspólną nazwą odbędą się imprezy w trzech miastach: Poznaniu (22 lutego), Gdyni (1 marca) i Warszawie (29 marca). więcej »

Rocket Festiwal w Poznaniu i Gdyni

Rocket Festiwal w Poznaniu i Gdyni

2013-12-09

W 2014 roku pod wspólną nazwą Rocket Festiwal odbędą się imprezy będące następcami Rock In Arena oraz Gdynia Rock Fest. Planowany jest również Rocket Festiwal w Warszawie. więcej »

The Wonder Years i Heroes Get Remembered przed Billy Talent

The Wonder Years i Heroes Get Remembered przed Billy Talent

2013-10-31

6 i 7 listopada w Polsce wystąpi kanadyjska grupa Billy Talent. Muzycy zagrają odpowiednio w warszawskiej Stodole i krakowskim Studiu. W roli supportu pojawią się dwa zespoły: The Wonder Years (Warszawa i Kraków) oraz Heroes Get Remembered (Warszawa). więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Plotki

Punkowy dokument z Green Day

Punkowy dokument z Green Day

2007-04-05

Zespoły Green Day (fot. PAP), Bad Religion i Blink 182 pojawią się w filmie ukazującym scenę punkową lat 90. Dokument zatytułowany "One Nine Nine Four" powstaje z ramienia niezależnej australijskiej firmy producenckiej Robot Academy Films. więcej »

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Galerie

Bad Religion i Masturbator w Jarocinie

Bad Religion i Masturbator w Jarocinie

2011-07-29

Występy Bad Religion i Masturbatora zakończyły drugi dzień festiwalu w Jarocinie. Sprawdźcie, czy było piekło! więcej »

Rock In Summer - Bad Religion

Rock In Summer - Bad Religion

2010-08-18

Legenda punk rocka po raz pierwszy w Polsce! Zobacz i przeczytaj jak było! więcej »

Znaleziono 6 elementów w kategorii: Recenzje

Łoją aż miło

Łoją aż miło

2011-03-30

Tacy delikatni, wrażliwi, zaciekle praw zwierzątek bronią. Ale jak wezmą gitary do ręki to łoją, że proszę siadać. Bad Religion wyrośli naprawdę godni sukcesorzy. więcej »

Dobre rokowania

Dobre rokowania

2013-01-30

Jedna z piosenek na szesnastym krążku legendy melodyjnego punka nosi tytuł "Crisis Time". Ale Bad Religion żaden kryzys nie dotknął. Używając medycznego porównania, stan pacjenta jest stabilny i rokowania są dobre. więcej »

Idealna do choinki

Idealna do choinki

2013-12-21

Leona Lewis nie jest najbarwniejszą, najbardziej porywającą i wyjątkową wokalistką. Więcej u niej rzemiosła, niż artystycznego polotu. Do świątecznych przyśpiewek nadaje się jednak idealnie. więcej »

Klątwa bylejakości

Klątwa bylejakości

2014-01-21

Część tytułu zawiera jedno z najpopularniejszych w Polsce słów w minionych miesiącach, "gender". W składzie Against Me! jest obecnie punkowy odpowiednik popularnej posłanki Anny Grodzkiej. I to niestety tyle interesujących faktów o szóstej płycie kapeli. więcej »