szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 KwietniaNajnowsze wiadomości

23 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Artyści

Yugoton

Yugoton

Yugoton to projekt muzyczny wymyślony przez dziennikarza Grzegorza Brzozowicza. więcej »

Play

Play

Play to projekt Sławomira Pietrzaka, gitarzysty znanego ze współpracy z Kazikiem i grupą Kult, a także właściciela niezależnej wytwórni SP Records. Play powstał latem 1998 r., a jego skład uzupełnili wówczas Pyza (perkusista współpracujący z Kasią Nosowską oraz z Tymonem Tymańskim) i Olaf Deriglasoff (Dzieci Kapitana Klosa, Pudelsi, Kazik, Apteka, Yugoton). więcej »

Znaleziono 8 elementów w kategorii: Płyty

The Best Of Yugoton/Yugopolis

The Best Of Yugoton/Yugopolis

2009-11-23

"Malcziki", "Rzadko widuję cię z dziewczętami", czy "Gdzie są przyjaciele moi" to tylko niektóre tytuły utworów z zestawu piętnastu starannie wyselekcjonowanych z płyt Yugoton i Yugopolis, który znalazł się na albumie "The Best Of Yugoton/Yugopolis". więcej »

Noże

Noże

2011-02-07

Znany z licznych zespołów rockowej sceny alternatywnej (m.in. Apteka, Homo Twist, Pudelsi, KNŻ, Yugoton) Olaf Deriglasoff wraz z zespołem zakończył właśnie pracę nad kolejną solową płytą pt. "Noże". Wydawnictwo pojawiło się w sprzedaży nakładem polskiej niezależnej wytwórni Laudanum Rekords. więcej »

Słoneczna strona miasta

Słoneczna strona miasta

2007-03-26

Czy pamiętają Państwo kultowy album Yugoton z 2001 roku, z mega przebojem "Malcziki" w wykonaniu Kazika? Album ten był dużym sukcesem i sprzedał się w nakładzie ponad 80.000 egzemplarzy! Obecnie twórcy projektu przygotowali kolejną cześć pt: "Yugopolis". więcej »

Duety

Duety

2006-11-13

Album „Duety” to zbiór najlepszych polskich duetów muzycznych ostatnich lat, przy których zawsze spotykały się największe gwiazdy i indywidualności rodzimego przemysłu fonograficznego. Na kompilacji znajdziemy siedemnaście piosenek, każda inna, na swój sposób unikalna, mówiąca o czymś innym, innymi słowami, w innej muzycznej stylistyce. więcej »

Najlepsze Polskie Piosenki

Najlepsze Polskie Piosenki

2011-08-01

Na płycie znaleźli się najbardziej popularni polscy artyści, zarówno ci o stale niesłabnącej popularności Seweryn Krajewski, Perfect, De Mono, Edyta Górniak, Kayah, Muniek; jak i ci, którzy zaistnieli na rynku muzycznym stosunkowo niedawno: Brodka, Ania Wyszkoni, Zakopower, Kasia Cerekwicka czy Ewelina Flinta. więcej »

Urodziny 40-latka

Urodziny 40-latka

2008-08-25

"Urodziny 40-latka" to kolejny projekt z serii "Special Moments". Tym razem przedstawimy Państwu zestaw rodzimych przebojów od lat 80 do dnia dzisiejszego. więcej »

więcej

Znaleziono 20 elementów w kategorii: Wiadomości

Deriglasoff supportem Vista Chino

Deriglasoff supportem Vista Chino

2013-10-22

12 listopada w warszawskim klubie Proxima wystąpi Vista Chino. W roli supportu zobaczymy grupę Deriglasoff. więcej »

Yugopolis: bałkańskie rytmy i polska dusza w swoich największych przebojach "bez prądu"

Yugopolis: bałkańskie rytmy i polska dusza w swoich największych przebojach "bez prądu"

2013-10-17

Wyjątkowy koncert zarejestrowany 28 czerwca 2013 roku w studiu telewizyjnym. W zaskakujących, akustycznych aranżacjach znanych przebojów Yugopolis i Yugoton wzięli udział: Maciej Maleńczuk, Marek Piekarczyk, Paweł Kukiz, Krzysztof Kiljański, Natalia Sikora, Dorota Miśkiewicz, Barbara Janyga, Juliusz Kamil. więcej »

Momcilo Bajagić w Polsce

Momcilo Bajagić w Polsce

2013-03-20

19 kwietnia na jedynym koncercie w Polsce wystąpi legenda serbskiego rocka, Momčilo Bajagić, znany wszystkim jako Bajaga i Instruktori. Utwory Bajagi i Instruktori za sprawą Krzysztofa Krawczyka, Maćka Maleńczuka czy Olafa Deriglasoffa zna cała Polska. więcej »

Yugopolis 2 z hitem "Ostatnia Nocka" od dziś w sklepach

Yugopolis 2 z hitem "Ostatnia Nocka" od dziś w sklepach

2011-10-11

Po kilku latach od wielkiego sukcesu płyt Yugoton oraz Yugopolis na rynek powróciły bałkańskie przeboje! Album Yugopolis2 właśnie trafił do sklepów muzycznych. więcej »

Możesz mieć "Yugopolis 2" za pół ceny

Możesz mieć "Yugopolis 2" za pół ceny

2011-09-29

Dziś na portalu Gruper.pl odbywa się prapremiera albumu "Yugopolis 2". Dopiero tydzień później longplay trafi do regularnej sprzedaży. więcej »

Kochacie polską muzykę?

Kochacie polską muzykę?

2011-09-12

19 września na sklepowe półki trafi kolejny album z serii "I Love...". Tym razem wydawnictwo poświęcone będzie polskim przebojom. Na trzech krążkach znajdziecie prawie sześćdziesiąt hitów ostatnich trzech dekad, na czwartym teledyski naszych gwiazd. więcej »

Yugopolis 2 nadchodzi z Maleńczukiem

Yugopolis 2 nadchodzi z Maleńczukiem

2011-08-29

21 września ukaże się album "Yugopolis 2". Zestaw promuje nagranie "Ostatnia nocka" z udziałem Macieja Maleńczuka. Wokalista sam napisał tekst do utworu, natomiast o aranżację zadbał Momčilo Bajagić. więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Plotki

Olaf Deroglasoff u Kuby Wojewódzkiego

Olaf Deroglasoff u Kuby Wojewódzkiego

2006-03-03

Już w najbliższy weekend gwiazda sceny niezależnej Olaf Deriglasoff będzie gosciem w popularnym programie Kuby Wojewódzkiego. Emisja TV POLSAT w niedzielę 5 kwietnia, o godzinie 22.35. Obok muzyka w programie pojawi się także satyryk Jan Pietrzak. więcej »