szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

18 KwietniaNajnowsze wiadomości

18 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Artyści

Samael

Samael

Związki szwajcarskiego Samael z Polską liczą sobie już przeszło 20 lat. To właśnie u nas zespół Samael, jeszcze jako duet dał jedne z pierwszych koncertów poza swoją ojczyzną i spotkał się z ciepłym przyjęciem. - Macie bardzo dobrą wódkę i piękne dziewczyny. więcej »

Pandemonium

Pandemonium

Początek zawiłej historii Pandemonium datowany jest na koniec 1989 roku. Wtedy to Paul i Peter aka Żuber (R.I.P.) zapatrzeni w "Necronomicon" oraz zainspirowani dokonaniami Hellhammer, Bathory, Venom i Samael powołują do życia Pandemonium - pierwszy w Polsce zespół, który stworzył tak mroczny, majestatyczny i surowy Black Metal. więcej »

Znaleziono 13 elementów w kategorii: Płyty

Ceremony Of Opposites

Ceremony Of Opposites

1994-02-28

"Ceremony of Opposites" – trzeci studyjny album szwajcarskiego zespołu Samael wydany 28 lutego 1994 r. przez wytwórnię Century Media. więcej »

Eternal

Eternal

1999-07-19

Piąty studyjny album pod nazwą "Eternal" szwajcarskiego zespołu Samael wydany 19 lipca 1999 r. przez wytwórnię Century Media. Do utworu "Infra Galaxia" nakręcony został wideoklip. więcej »

Passage

Passage

1996-08-19

Czwarty studyjny album szwajcarskiego zespołu Samael pt. "Passage", wydany 19 sierpnia 1996 r. przez wytwórnię Century Media Records. Do utworu "Jupiterian Vibe" nakręcony został wideoklip. więcej »

Era One & Lesson in Magic nr 1

Era One & Lesson in Magic nr 1

2006-01-27

Era One & Lesson in Magic nr 1 - dwupłytowy album szwajcarskiego zespołu Samael wydany 27 stycznia 2006 r. przez wytwórnię Century Media. więcej »

Reign Of Light

Reign Of Light

2004-10-11

"Reign of Light" to już szósty studyjny album szwajcarskiego zespołu Samael wydany 11 października 2004 r. przez wytwórnię Galactical Recordings. Poprzedzony został singlem "Telepath". Do utworu nakręcony został wideoklip. więcej »

Above

Above

2009-03-06

6 marca nakładem wytwórni Nuclear Blast ukaże się nowy album formacji Samael. Longplay zatytułowany "Above" zwiastuje singel "Illumination". Jeszcze przed premierą kapela wyruszy w trasę, w ramach której czterokrotnie wystąpi w Polsce. więcej »

Solar Soul

Solar Soul

2007-06-01

"Solar Soul" - ósmy studyjny album szwajcarskiego zespołu Samael wydany 1 czerwca 2007 r. przez wytwórnię Nuclear Blast. Poprzedzony został wydanym w maju tego samego roku singlem Valkyries' New Ride. Do utworu "Slavocracy" nakręcony został wideoklip. więcej »

więcej

Znaleziono 58 elementów w kategorii: Wiadomości

Nowe królestwo Huntera

Nowe królestwo Huntera

2012-10-11

6 listopada ukaże się nowy album zespołu Hunter. Dzieło otrzymało tytuł "Królestwo". Hunter przekroczył kolejne granice i nagrał płytę studyjną - poza studiem, w leśnej mazurskiej stodole, zyskując niepowtarzalny dźwięk, przestrzeń i klimat. więcej »

Kup karnet na Seven Festival

Kup karnet na Seven Festival

2012-01-20

W dniach 12-15 lipca w Węgorzewie odbędzie się Seven Festival. Do sprzedaży właśnie trafiły wejściówki na imprezę. więcej »

Będą remiksy Morbid Angel

Będą remiksy Morbid Angel

2011-10-31

Grupa Morbid Angel planuje album z remiksami. Na razie znanych jest niewiele szczegółów dotyczących wydawnictwa. więcej »

Pandemonium zagra w Szczecinie

Pandemonium zagra w Szczecinie

2011-09-22

29 października w DK "Słowianin" w Szczecinie zagrają zespoły Pandemonium, Blaze of Perdition, Northwail, Genital Putrefaction. więcej »

Samael trzy razy w Polsce

Samael trzy razy w Polsce

2011-07-07

Grupa Samel ponownie odwiedzi nasz kraj. We wrześniu Szwajcarzy zagrają w Łodzi, Zabrzu i Krakowie. Tuż przed koncertem, który muzycy zagrają 9 lipca na Seven Festival w Węgorzewie, zespół ogłosił plany jesiennej trasy, która ruszy w Polsce. więcej »

Rusza festiwal rockowy w Węgorzewie

Rusza festiwal rockowy w Węgorzewie

2011-07-07

Kilka tysięcy fanów rocka przyjechało do mazurskiego Węgorzewa na rozpoczynający się w czwartek Seven Festival Music&More. W ciągu czterech dni przed publicznością wystąpi ponad 40 zespołów, w tym portugalski Moonspell i fińska Indica. więcej »

Rozkład jazdy na Seven Festival

Rozkład jazdy na Seven Festival

2011-06-28

Przedstawiamy ostateczny program zbliżającego się szybkimi krokami Seven Festival. Mazurskie święto muzyki w Węgorzewie rusza już 7 lipca 2011 roku. więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Galerie

Paradise Lost i Samael w Polsce!

Paradise Lost i Samael w Polsce!

2009-12-03

Legendy metalu na dwóch koncertach w Polsce! więcej »

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Recenzje

Szwajcarska wolta

Szwajcarska wolta

2009-03-12

Samael znów gra black metal! I to nie są żarty czy naciąganie. Starzy fani Szwajcarów być może się ucieszą. Wielbiciele drugiego, bardziej elektronicznego etapu działalności grupy, niechybnie przeżyją szok. więcej »

Opary Iperytu o zmierzchu

Opary Iperytu o zmierzchu

2011-06-13

Iperyt zabija wolniej, niż napalm. Nie rości sobie też praw do stworzenia nowego stylu, co zdarzyło się np. zespołowi Kobong. Też bez roszczeń. Ale z tego, co zaczął Samael projekt muzyków Infernal War i Mastiphal wyekstrahował zabójczo przekonującą mutację. więcej »