szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

24 KwietniaNajnowsze wiadomości

24 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 4 elementy w kategorii: Wiadomości

Kat i Roman Kostrzewski w Gdańsku

Kat i Roman Kostrzewski w Gdańsku

2011-09-16

Już w najbliższą niedzielę, 18 września 2011 roku w gdańskim klubie Parlament wystąpi Kat i Roman Kostrzewski. Przed gwiazdą wieczoru fanów rozgrzeje Access Denied. więcej »

Kat i Roman Kostrzewski już w kwietniu

Kat i Roman Kostrzewski już w kwietniu

2011-03-07

Na 4 kwietnia ustalono datę premiery nowego albumu Kata i Romana Kostrzewskiego. Dzieło opatrzono tytułem "Biało-czarna". więcej »

DVD i trasa Kata

DVD i trasa Kata

2007-11-29

3 grudnia ukaże się nowe DVD grupy Kat i Romana Kostrzewskiego. Na dzieło zatytułowane "Życie po życiu" trafi ubiegłoroczny koncert z katowickiego Mega Clubu oraz bootlegi z trzech tegorocznych występów w Krakowie, Katowicach i Warszawie. Na wydawnictwie znajdą się dwa premierowe utwory kapeli oraz galeria zdjęć.

więcej »

Kat stracił głos

2004-09-10

Z obozu Kat dotarła do nas smutna wiadomość – zespół opuścił wokalista i autor tekstów Roman Kostrzewski, który współtworzył grupę od ponad 22 lat. Oficjalnym powodem odejścia są różnice na tle muzycznym. Według oświadczenia zespołu, pozostali członkowie Kat nie zaakceptowali linii wokalnych Romana Kostrzewskiego do utworów na nową płytę. więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Galerie

KAT i Roman Kostrzewski w Gdyni!

KAT i Roman Kostrzewski w Gdyni!

2009-10-25

24 października w gdyńskim Uchu odbył się koncert Romana Kostrzewskiego, byłego wokalisty grupy KAT. więcej »

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Recenzje

Oto słowo Nergala...

Oto słowo Nergala...

2009-07-27

Ewangelii według Behemoth rozdział dziewiąty. Z dużym prawdopodobieństwem, będzie to kolejny krok zespołu ku umocnieniu pozycji w światowej czołówce ekstremalnego grania. więcej »

Czeski metal bez płetwy z tyłu i sandałów

Czeski metal bez płetwy z tyłu i sandałów

2009-11-23

Czeski metal. Wiadomo, fryzura „krótko z przodu, długo z tyłu i wąsy na przedzie”, plus sandały i śmieszne zdrobnienia, nawet, jak nam grożą. Ciężko pozbyć się uśmiechu, pisząc o tym zjawisku, ale znam kilka sposobów na poważniejsze traktowanie naszych południowych sąsiadów. więcej »

Pięć tysięcy dni oczekiwania

Pięć tysięcy dni oczekiwania

2011-03-31

Dla ekstremistów nie ma barw pośrednich. Wszystko jest czarne albo białe. Czy "Biało-Czarna" jest aż tak radykalna? Przekonamy się podczas godzinnego spotkania z Katem... więcej »