szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

22 KwietniaNajnowsze wiadomości

22 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 1 element w kategorii: Płyty

Koncerty w Trójce. Volume 8

Koncerty w Trójce. Volume 8

2013-10-21

Buldog to projekt muzyczny Piotra Wieteski, byłego basisty a obecnie menadżera Kultu, Kazika i KNŻ. Zespół Buldog gra połączenie muzyki punkowej i funk, od 2009 r. z Tomaszem Kłaptoczem w roli wokalisty. więcej »

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Wiadomości

Kult wystąpi na Seven Festival

Kult wystąpi na Seven Festival

2011-03-01

Seven Festival to jedyny w tym roku, letni festiwal, na którym będzie można zobaczyć zespół Kult. Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów zagra na tej samej scenie, co zapowiedziani wcześniej Samael, Pro-Pain, Indica i Touchstone. Do listy polskich wykonawców dołączyły również formacje Jesus Chrysler Suicide i Buldog. więcej »

Kazik z Buldogiem u Mechanika

Kazik z Buldogiem u Mechanika

2009-05-21

4 czerwca (czwartek) w warszawskim klubie Mechanik wystąpi Kazik wraz z grupą Buldog. Będzie to przedostatni wspólny występ artystów. więcej »

Kult szczuty przez Buldoga

Kult szczuty przez Buldoga

2007-08-21

We wrześniu 2007 Buldog i Kazik Staszewski ruszają w trasę ! Buldog jest projektem Piotra Wieteski, nie tylko długoletniego menedżera Kazika Staszewskiego, ale również współzałożyciela i opiekuna Kultu.

więcej »

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Recenzje

Można bez Kazika? Pewnie! Czasem nawet trzeba

Można bez Kazika? Pewnie! Czasem nawet trzeba

2010-05-10

Kompletnie nie podobał mi się debiut Buldoga. "Płyta" była moim zdaniem zbyt toporna, jakby robiona na siłę (co dziwne w przypadku jakiegokolwiek debiutu). Dziś wiem, że nie do końca była to wina lidera grupy Piotra Wieteski. Chyba, że za jego winę uznamy udział w nagraniach Kazika Staszewskiego. więcej »

Kult poraża bez prądu

Kult poraża bez prądu

2010-12-20

Kult to doskonały zespół koncertowy. Ale do tej pory znany z "elektrycznego" wcielenia. Okazuje się, że w wersji akustycznej także potrafi porwać publiczność. więcej »

Pies gadający wierszem

Pies gadający wierszem

2011-12-23

Buldog znów wierszem do nas gada. Gada trochę za dużo, ale czasami robi to ciekawie. Szkoda, że procent owego "czasami" nie jest nieco większy. więcej »