szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

22 KwietniaNajnowsze wiadomości

22 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Artyści

Kaliber 44

Kaliber 44

Bez wątpienia obok Paktofoniki najwybitniejszy polski zespół hip-hopowy. Kaliber 44 nagrał tylko trzy płyty, ale na zawsze zapiszą się w historii rodzimej muzyki, nie tylko hip-hopowej. więcej »

Dr Misio

Dr Misio

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika - aktora, scenarzysty, reżysera. Lider projektu Dr Misio jest związany z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego głównie ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego (''Wesele'', ''Dom zły'', ''Drogoówka'') oraz z roli managera legendarnej Paktofoniki w filmie ''Jesteś Bogiem''. więcej »

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Płyty

Kinematografia

Kinematografia

2000-12-18

Trzy najlepsze płyty hip hopowe w Polsce? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że tu można tylko wskazać dwa pierwsze albumy Kalibra 44 oraz debiut Paktofoniki. więcej »

Eksperyment Psycho

Eksperyment Psycho

2003-04-14

PFK-KOMPANY - "EKSPERYMENT PSYCHO" - sama nazwa wiele już albumie mówi. Po pierwsze "eksperyment" - słychać, że producent (tj. znany wcześniej z "oldskulowego" już zespołu 3xKLAN, czy bardzo "modnej" ostatnimi czasy PAKTOFONIKI - RAHIM, tutaj jako RAH) jak (...) więcej »

Alfa I Omega

Alfa I Omega

2008-11-17

Pierwszy solowy album producenta i rapera Fokusa, współtwórcy m.in Paktofoniki i Pokahontaz. Album jest dwupłytowy, promował go utwór "SMSy", do którego został nakręcony teledysk. Premiera była wielokrotnie przekładana, ostatecznie odbyła się 17 listopada 2008. więcej »

Znaleziono 24 elementów w kategorii: Wiadomości

Strachy Na Lachy i Frank Turner w Jarocinie

Strachy Na Lachy i Frank Turner w Jarocinie

2013-04-16

Strachy Na Lachy i Frank Turner, a także Włochaty, tr?s.b oraz Dr Misio potwierdzili udział w festiwalu w Jarocinie. Strachy na Lachy to projekt powołany do życia w 2002 roku przez Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego i Andrzeja "Kozaka" Kozakiewicza, założycieli Pidżamy Porno. więcej »

35 lat temu urodził się "Magik"

35 lat temu urodził się "Magik"

2013-03-18

Raper, członek hiphopowych formacji Paktofonika i Kaliber 44, Piotr Łuszcz, lepiej znany pod pseudonimem "Magik", urodził się 18 marca 1978 r. Muzyk popełnił samobójstwo w 2000 r. Jego biografią inspirowany był film "Jesteś Bogiem". więcej »

Maria Peszek zbawia Polskę

Maria Peszek zbawia Polskę

2012-10-20

Nowy album Marii Peszek, "Jezus Maria Peszek", w dalszym ciągu znajduje się na szczycie zestawienia sprzedaży płytowej OLiS-u. więcej »

Queen wyprowadza Polskę ze slumsów

Queen wyprowadza Polskę ze slumsów

2012-10-06

Nowa kompilacja Queen, "Greatest Hits", znalazła się na szczycie zestawienia sprzedaży płytowej OLiS-u. Krążek zepchnął na trzecie miejsce dotychczasowego lidera, czyli "CNO2" Slums Attack. więcej »

Slums Attack wciąż na szczycie

Slums Attack wciąż na szczycie

2012-09-29

Album "CNO2" Slums Attack drugi tydzień z rzędu króluje w zestawieniu sprzedaży płytowej OLiS-u. Na drugim miejscu znalazła się kompilacja "Greatest Hits" Queen, a trzecie przypadło w udziale "Privateering" Marka Knopflera. więcej »

"Jesteś Bogiem" też na płycie

"Jesteś Bogiem" też na płycie

2012-09-25

5 października ukaże się soundtrack do filmu "Jesteś Bogiem". Obraz "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida zanotował trzecie najlepsze otwarcie polskiego filmu na przestrzeni ostatnich 20 lat. Historię Paktofoniki w trzy dni obejrzało 373 796 widzów. więcej »

Nowy teledysk "Jestem Bogiem" Paktofoniki

Nowy teledysk "Jestem Bogiem" Paktofoniki

2012-09-21

Z okazji premiery filmu "Jesteś Bogiem", powstał nowy teledysk do utworu "Jestem Bogiem" Paktofoniki. "Jesteś Bogiem" to historia trójki założycieli zespołu Paktofonika, którzy - zawiązując "pakt przy dźwiękach głośnika" - nie podejrzewali, że staną się głosem kolejnych pokoleń młodych Polaków. więcej »

więcej

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Recenzje

Blisko, coraz bliżej oczekiwań

Blisko, coraz bliżej oczekiwań

2011-02-05

Dziwnie potoczyły się losy członków Paktofoniki (potem Pokahontaz) po zawieszeniu działalności. Uważany za trochę mniej zdolnego Rahim dokonał dużego postępu, zyskując szacunek nawet u tych słuchaczy, których wcześniej nudził. więcej »