szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

29 MarcaNajnowsze wiadomości

29 Marca Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 8 elementów w kategorii: Wiadomości

Heineken Open'er Festival 2008 najlepszy?

Heineken Open'er Festival 2008 najlepszy?

2008-10-07

Heineken Open’er Festival 2008 został nominowany do prestiżowej nagrody Best European Festival Award. Zwycięzców wybiera europejska publiczność festiwalowa, zatem serdecznie zapraszamy do głosowania na nasz festiwal na stronie Virtual Festivals Europe. więcej »

Martina Topley Bird na Open'er Festival

Martina Topley Bird na Open'er Festival

2008-06-20

Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że na Open’er Festival wystąpi Martina Topley Bird. Obdarzona intrygującym głosem wokalistka zadebiutowała na kultowym albumie Tricky’ego pt. „Maxinquaye” gdzie stanowiła znakomitą przeciwwagę dla mrocznej osobowości producenta. więcej »

Karty płatnicze Maestro PayPass na Heineken Open'er Festival

2008-05-28

Po raz pierwszy w Europie kartami Maestro PayPass będzie można płacić na festiwalu. Od 27 maja 2008 roku na stronie www.opener.pl możesz zamówić bezgotówkową kartę pre-paid. więcej »

Chcą zabrać Gdyni Open'era!

Chcą zabrać Gdyni Open'era!

2007-07-19

Lotnisko zamiast festiwalu? Ta całkiem prawdopodobna wizja oznacza niestety koniec corocznego Heineken Open'er Festival w gdyńskich Babich Dołach.To bardzo smutna wiadomość, zarówno dla fanów festiwalu, jak i wszystkich koneserów dobrej muzyki z Trójmiasta i okolic. Ale miasto walczyć o swoją imprezę nie przestanie. więcej »

Muse na festiwalu Open'er

Muse na festiwalu Open'er

2007-02-05

Muse - to kolejna gwiazda tegorocznego Heineken Open'er Festival. Brytyjska formacja pod przewodnictwem Matta Bellamy'ego jest trzecim wykonawcą zagranicznym, który potwierdził swój udział na gdyńskim festiwalu. Przypomnijmy, że na imprezie która odbędzie się na lotnisku Babie Doły wystąpią także Beastie Boys oraz Bjork. więcej »

Bjork na Open'er Festival 2007

Bjork na Open'er Festival 2007

2007-01-31

"To bardzo ważny moment tegorocznej prezentacji artystów Heineken Open’er Festival. To także wielka radość i duma mówić, że w tym roku na festiwalu zobaczymy jedną z najbardziej znanych i najlepszych piosenkarek na świecie." - mówi Mikołaj Ziółkowski, szef agencji Alter Art organizatora Heineken Open'er Festival 2007. Nam również miło donieść, że drugą, po Beastie Boys, gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Bjork (fot. AFP)! więcej »

Open'er Festival 2006: "Pobudka bitches"!

Open'er Festival 2006: "Pobudka bitches"!

2006-07-08

Dosłownie powalający koncert Sigur Ros był najmocniejszym elementem programu drugiego dnia Open’er Festival 2006. Łąka, na której zazwyczaj stoi się i słucha występujących na lotnisku w Babich Dołach zespołów, żywo przypominała największe filmowe sceny batalistyczne, gdzie trup ściele się gęsto. Przy dawce takich dźwięków jakie zaserwowała naszym uszom islandzka formacja, po prostu nie dało się inaczej. Publika stała w zasadzie tylko pod sceną. Nogi same się gięły w kolanach pod ciężarem ciała i można było odnieść wrażenie, że nie leżało się na trawie, a lewitowało kilka centymetrów nad nią. więcej »

więcej

Znaleziono 1 element w kategorii: Galerie

Muzyczny geniusz XXI wieku

Muzyczny geniusz XXI wieku

2010-07-06

O skali geniuszu jednego z najbardziej zapracowanych rockmanów mieliśmy okazję przekonać się podczas tegorocznej edycji Heineken Open’er Festival. więcej »