szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

24 KwietniaNajnowsze wiadomości

24 Kwietnia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 2 elementy w kategorii: Artyści

Paktofonika

Paktofonika

Powołana do życia w 1998 na Śląsku hiphopowa grupa Paktofonika w błyskawicznym czasie stała się jedną z najważniejszych formacji na rodzimej scenie muzycznej. W skład grupy Paktofonika weszło trzech producentów i raperów - Magik (Piotr Łuszcz), Fokus (Wojciech Alszer) oraz Rahim (Sebastian Salbert). więcej »

John Frusciante

John Frusciante

John Frusciante to przede wszystkim przez wiele lat filar formacji Red Hot Chilli Peppers, z którą nagrał pięć studyjnych płyt, w tym multiplatynowe "Blood Sugar Sex Magik", "Californication" czy "By The Way". Poza aktywnością w grupie zarejestrował pokaźną liczbę wydawnictw solowych, w tym 6 w odstępie zaledwie 6 miesięcy. więcej »

Znaleziono 6 elementów w kategorii: Płyty

Blood Sugar Sex Magik

Blood Sugar Sex Magik

1991-09-24

Album elegancko łączy nurty heavymetalowe z funkowymi. Teksty piosenek dotyczą kwestii i problemów związanych z seksem, narkotykami, śmiercią oraz pożądaniem. Był to pierwszy krążek grupy wydany dzięki Warner Bros. Records. więcej »

Rasing Hell

1999-06-17

Cóż można więcej powiedzieć o płycie zespołu, który należy obecnie do klasyki muzyki rap - tylko piątka z plusem.Klasyczność samej płyty można porównać np do :"Machine Head" Deep Purple,"Blood Sugar Sex Magik" Red Hot Chili Peppers . Każdy kawałek jest (...) więcej »

Pan Drops i jego trupa

Pan Drops i jego trupa

1980-01-01

Strona A - Przygody synów szewca Dropsa. Co robią chłopcy? Co się z nimi działo po śmierci ojca? Jaki pomysł na życie znalazł Tomek? Jesli posłuchacie, dowiecie się kim został nasz bohater i co go spotkało. Strona B - Magik. Poznajcie ród Fikusów i (...) więcej »

Californication

Californication

1999-06-08

Zespół Red Hot Chili Peppers był obok Metallici główną gwiazdą festiwalu Woodstock'99, zorganizowanego dla upamiętnienia 30 rocznicy najsłynniejszej hippisowskiej imprezy wszech czasów. W nagraniu płyty wziął udział – po 8 latach "przygód" z narkotykami – John Frusciante; wcześniej nagrał z RHCP Mother's Milk i Blood Sugar Sex Magik. więcej »

Fishdick Zwei (The Dick Is Rising Again)

Fishdick Zwei (The Dick Is Rising Again)

2010-09-01

Kontynuacja wydanego w 1994 roku albumu "Fishdick", na którym znalazły się przeróbki utworów innych wykonawców. Nie inaczej jest tym razem. Panowie wzięli na warsztat kompozycje takich artystów jak Red Hot Chili Peppers, Metallica, Slayer, Frank Sinatra czy Donna Summer + goście (Ania Brachaczek z zespołu Biff i Czesław Mozil). więcej »

Znaleziono 33 elementów w kategorii: Wiadomości

35 lat temu urodził się "Magik"

35 lat temu urodził się "Magik"

2013-03-18

Raper, członek hiphopowych formacji Paktofonika i Kaliber 44, Piotr Łuszcz, lepiej znany pod pseudonimem "Magik", urodził się 18 marca 1978 r. Muzyk popełnił samobójstwo w 2000 r. Jego biografią inspirowany był film "Jesteś Bogiem". więcej »

Mariah Carey wybrała się do krainy Oz

Mariah Carey wybrała się do krainy Oz

2013-03-10

Mariah Carey opublikowała teledysk do piosenki "Almost Home" z soundtracku do filmu "Czarnoksiężnik z krainy Oz". Za produkcję utworu odpowiada Stargate. Autorami są Simone Porter, Justin Gray, Lindsey Ray, Tor Erik Hermansen, Mikkel Eriksen i Carey. więcej »

Mariah Carey w krainie Oz

Mariah Carey w krainie Oz

2013-02-19

Mariah Carey opublikowała piosenkę "Almost Home", którą nagrała na potrzeby produkcji Disneya, "Oz: Wielki i potężny". - To pozytywny numer - opowiada gwiazda. - Dzięki niemu poczujesz się jak w domu, wśród ludzi, którzy cię kochają. więcej »

Mariah Carey zaprasza do krainy Oz

Mariah Carey zaprasza do krainy Oz

2013-02-17

Mariah Carey opublikowała fragment nowej piosenki "Almost Home". Nagranie powstało na potrzeby produkcji Disneya, "Oz: Wielki i potężny". - To pozytywny numer - opowiada gwiazda. - Dzięki niemu poczujesz się jak w domu, wśród ludzi, którzy cię kochają. więcej »

Mariah Carey w krainie Oz

Mariah Carey w krainie Oz

2013-02-07

Mariah Carey przygotowała specjalną piosenkę na potrzeby nowej produkcji Disneya, "Oz: Wielki i potężny". Carey nagrała do obrazu piosenkę "Almost Home". Na singlu kawałek ukaże się 19 lutego. więcej »

"Jesteś Bogiem" też na płycie

"Jesteś Bogiem" też na płycie

2012-09-25

5 października ukaże się soundtrack do filmu "Jesteś Bogiem". Obraz "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida zanotował trzecie najlepsze otwarcie polskiego filmu na przestrzeni ostatnich 20 lat. Historię Paktofoniki w trzy dni obejrzało 373 796 widzów. więcej »

Nowy teledysk "Jestem Bogiem" Paktofoniki

Nowy teledysk "Jestem Bogiem" Paktofoniki

2012-09-21

Z okazji premiery filmu "Jesteś Bogiem", powstał nowy teledysk do utworu "Jestem Bogiem" Paktofoniki. "Jesteś Bogiem" to historia trójki założycieli zespołu Paktofonika, którzy - zawiązując "pakt przy dźwiękach głośnika" - nie podejrzewali, że staną się głosem kolejnych pokoleń młodych Polaków. więcej »

więcej

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Plotki

Katy Perry ambasadorką gry The Sims 3 Zostań Gwiazdą!

Katy Perry ambasadorką gry The Sims 3 Zostań Gwiazdą!

2012-01-17

Jedna z największych współczesnych gwiazd muzyki pop dołączyła do zespołu tworzącego najpopularniejszą grę wszech czasów. więcej »

Britney Spears w sidłach magika

Britney Spears w sidłach magika

2007-08-18

Britney Spears najwyraźniej znalazła ukojenie w objęciach magika Crissa Angela. Artystka spędziła z Angelem noc w hotelu w Beverly Hills, skąd wysłała ochroniarza do sklepu po prezerwatywy. 39-letni magik ma własny show telewizyjny "Mindfreak", w którym lewituje, chodzi po wodzie, przechodzi przez lustra, hipnotyzuje ludzi i wykonuje tym podobne sztuczki. więcej »

Magiczny wieczór Lindsay Lohan

Magiczny wieczór Lindsay Lohan

2007-07-18

Lindsay Lohan spędziła romantyczny wieczór z byłym chłopakiem Cameron Diaz, Crissem Angelem. Kilka dni temu gwiazda i magik spotkali się w klubie nocnym Pure w Las Vegas. Trzymając się za ręce, para opuściła lokal o 5 nad ranem. Świadkowie twierdzą, że Lohan i jej nowy partner udali się prosto do hotelu, w którym zatrzymała się aktorka.

więcej »

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Galerie

"Jesteś Bogiem": Kim był Magik?

"Jesteś Bogiem": Kim był Magik?

2012-09-26

Dlaczego jego historia budzi dziś tak duże zainteresowanie? więcej »

Jean Michel Jarre w Polsce!

Jean Michel Jarre w Polsce!

2010-03-02

Magik muzyki elektronicznej ponownie w Polsce! więcej »

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Recenzje

Ego jak Kanczendzonga

Ego jak Kanczendzonga

2010-06-24

-"Glenn Danzig. Uosobienie skromności i pobożności. Asceta i altruista. Skarbnica cnót wszelakich..."
-"Dobrze, już dobrze... Koniec na dzisiaj. Przyjdź pojutrze, ale tym razem weź leki, Glenn." więcej »