szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

28 StyczniaNajnowsze wiadomości

28 Stycznia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 1 element w kategorii: Płyty

Seven

Seven

2014-01-31

Lisa Stansfield powraca z nową, długo oczekiwaną płytą „Seven". Ostatni studyjny album artystki, „The Moment" ukazał się w 2005 i jak wszystkie poprzednie dokonania Lisy, był wielki sukcesem. więcej »

Znaleziono 4 elementy w kategorii: Wiadomości

Lisa Stansfield po raz siódmy

Lisa Stansfield po raz siódmy

2013-09-16

7 października ukaże się siódmy longplay Lisy Stansfield. Płyta otrzymała tytuł "Seven" i jest pierwszą od wydania "The Moment" z 2004 roku. więcej »

Britney nie wystąpi dla Papieża

Britney nie wystąpi dla Papieża

2001-11-23

BRITNEY SPEARS, ELTON JOHN oraz GEORGE MICHAEL nie pojawią się na tradycyjnym, bożonarodzeniowym koncercie w Watykanie. Dla Papieża Jana Pawła II zaśpiewają natomiast m.in. DOLORES O'RIORDAN i LISA STANSFIELD. więcej »

Z twarzą Lisy Stansfield

Z twarzą Lisy Stansfield

2001-06-06

'Face Up' to tytuł nowego krążka LISY STANSFIELD, który ukaże się w Polsce 25 czerwca. Materiałem zawartym na płycie wokalistka powraca do tanecznych rytmów. więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Plotki

"Zdziś": brytyjskie słowiki

"Zdziś": brytyjskie słowiki

2006-04-11

Widząc, że niektórzy mają kłopoty ze słowem "Zdziś" przypominamy, że pod tym hasłem przybliżamy Wam najważniejsze wydarzenia muzyczne "z dziś". Wtorek, 11 kwietnia to dzień urodzin dwóch brytyjskich gwiazd - Lisy Stansfield i Joss Stone. Stansfield, która święciła sukcesy w latach 90-tych kończy 40 lat. Natomiast nie mniej utalentowana i popularna Stone kończy 19 lat. więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Recenzje

Najlepsza płyta, której przypadkiem posłuchacie

Najlepsza płyta, której przypadkiem posłuchacie

2014-02-13

Kolega niedawno polecił mi film "Last Vegas", argumentując, iż nie jest wielki, ale fajnie czasem obejrzeć coś z dobrym aktorstwem. Na podobnej zasadzie poleciłabym nowy album Lisy Stansfield - miło posłuchać czegoś zrealizowanego przez dobrych muzyków. więcej »