szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 StyczniaNajnowsze wiadomości

23 Stycznia Najnowsze plotki

banner
banner
banner
banner

Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 3 elementy w kategorii: Artyści

Isis Gee

Isis Gee

Isis Gee to na polskiej scenie muzycznej jeden z najgorętszych tematów pierwszej dekady XXI wieku, choć niestety nie do końca o muzykę w tym zamieszaniu chodziło. Wciąż wiadomo o niej niewiele. Isis Gee pojawiła się znikąd i kiedy jej piosenka zwyciężyła w eliminacjach do konkursu Eurowizji 2008, zszokowane media, zaczęły naprędce wymyślać jej życiorys. A jak jest naprawdę? więcej »

Alicja Janosz

Alicja Janosz

Alicja Janosz to polska wokalistka popowa. W 2000 roku zwyciężyła w programie "Szansa na sukces" śpiewając piosenkę "Prawy do lewego" z repertuaru Kayah. W 2002 roku Alicja Janosz wygrała pierwszą edycję polskiego "Idola". W 2004 z singlem "I'm Still Alive" startowała w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. więcej »

Kerli

Kerli

Kerli pochodzi z Estonii. Charakteryzuje się niesamowitym, emocjonalnym śpiewem. Często porównywalna z Bjork. Jako nastolatka, Kerli wygrała w swoim kraju preselekcje do konkursu Eurowizji. Jej wielkim marzeniem było kariera w Ameryce, co udało się osiągnąć dzięki „L.A.” Reid'owi, szefowi wytwórni Island Def Jam, który podpisał z nią kontrakt. więcej »

Znaleziono 5 elementów w kategorii: Płyty

Eurovision Song Contest - Kiev 2005 (All The Songs Rom The Show)

Eurovision Song Contest - Kiev 2005 (All The Songs Rom The Show)

2005-05-16

W tym roku już 50-ty raz odbędzie się Festival Eurowizji! Tym razem gospodarzem festiwalu jest Ukraina, po ubiegłorocznym zwycięstwie Rusłany. Piosenki wszystkich uczestników konkursu tegorocznej Eurowizji (40 krajów), której finał odbywa się w Kijowie, a (...) więcej »

Can`t Wait Until Tonight

Can`t Wait Until Tonight

2004-05-10

MAX jest reprezentantem Niemiec w finale konkursu Eurowizji, który odbędzie się w Istambule, 15 maja. Po niesamowitym występie na eliminacjach w Berlinie, został niekwestionowanym zwycięzcą, zdobywając ponad 90% wszystkich głosów. Singiel Can't Wait Until (...) więcej »

My Number One

My Number One

2005-06-23

Ta 23-letnia Greczynka jest dumną zwyciężczynią tegorocznego finału konkursu Eurowizji. Zamieszanie wokół Heleny Paparizou, jakie ma obecnie miejsce w jej ojczyźnie, przekracza wszelkie granice - zarówno płyta i zwycięski singiel " My Number One" okupują (...) więcej »

Fairytales

Fairytales

2009-02-06

Na jego debiutancki album „Fairytales” składa się 11 piosenek, z których większość została napisana i skomponowana przez samego Rybaka. Pierwszy singel z albumu to "Fairytale", piosenka będąca laureatem Konkursu Piosenki Eurowizji 2009. Utwór pobił rekord punktów w historii uzyskanych na jednym konkursie. więcej »

Love Is Dead

Love Is Dead

2009-08-07

Kerli pochodzi z Estonii i ma 21 lat. Jako nastolatka wygrała w swoim kraju preselekcje do konkursu Eurowizji. Jej wielkim marzeniem było kariera w Ameryce, co udało się osiągnąć dzięki „L.A.” Reid'owi, szefowi wytwórni Island Def Jam, który podpisał z nią kontrakt. więcej »

Znaleziono 114 elementów w kategorii: Wiadomości

Wygraj płytę Michała Wiśniewskiego "La Revolucion"

Wygraj płytę Michała Wiśniewskiego "La Revolucion"

2013-12-13

Michał Wiśniewski powrócił na muzyczną scenę z odmienionym wizerunkiem i nowym materiałem. W naszym konkursie możecie wygrać egzemplarz jego solowej płyty "La Revolucion". więcej »

Dania zwyciężyła w konkursie Eurowizji

Dania zwyciężyła w konkursie Eurowizji

2013-05-19

Piosenkarka Emmelie de Forest z Danii wygrała tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji, którego finał odbył się w sobotę późnym wieczorem w Malmoe w Szwecji. Drugie miejsce zajął reprezentant Azerbejdżanu Farid Mammadow, trzecie - Złata Ohnewycz z Ukrainy. więcej »

ABBA powróci na tegorocznej Eurowizji

ABBA powróci na tegorocznej Eurowizji

2013-04-16

Muzycy legendarnej grupy ABBA, Benny Andersson i Björn Ulvaeus, skomponują hymn na konkurs Eurowizji. Wspomoże ich rodak, DJ Avicii, który razem z nimi napisze oficjalny utwór na tegoroczną edycję konkursu piosenki. więcej »

Premiera musicalu "Kolory nadziei" w Sali Kongresowej

Premiera musicalu "Kolory nadziei" w Sali Kongresowej

2012-10-03

Premiera musicalu "Kolory nadziei" odbędzie się w czwartek 4 października w Sali Kongresowej. W spektaklu biorą udział Piotr Cugowski i Ryszard Wolbach". Celem spektaklu jest uświadomienie ludziom, że nigdy nie wolno się poddawać" - zapowiedział Cugowski. więcej »

Zwyciężczyni Eurowizji promuje Sztokholm zamiast muzyka ABBY

Zwyciężczyni Eurowizji promuje Sztokholm zamiast muzyka ABBY

2012-07-07

Zdjęcie szwedzkiej piosenkarki Loreen, zwyciężczyni tegorocznego festiwalu Eurowizji, zostało umieszczone w Holu Sławy na sztokholmskim lotnisku Arlanda. Wizerunek artystki zastąpił fotografię muzyka zespołu ABBA Benny'ego Anderssona. więcej »

Szwecja triumfuje na Eurowizji 2012

Szwecja triumfuje na Eurowizji 2012

2012-05-27

Szwedzka piosenkarka Loreen (na zdjęciu) z piosenką "Euphoria" (posłuchaj ponizej) zwyciężyła w 57. Konkursie Piosenki Eurowizji 2012, który zakończył się w sobotę późnym wieczorem w stolicy Azerbejdżanu, Baku. więcej »

Jagoda Krzemińska Młodym Muzykiem Roku

Jagoda Krzemińska Młodym Muzykiem Roku

2012-04-04

Grająca na flecie Jagoda Krzemińska zwyciężyła w środę wieczorem w polskim finale konkursu Młody Muzyk Roku i będzie reprezentowała Polskę na wiedeńskim Konkursie Eurowizji dla Młodych Muzyków. więcej »

więcej

Znaleziono 4 elementy w kategorii: Plotki

Eurowizja mogła skończyć karierę Rity Ory

Eurowizja mogła skończyć karierę Rity Ory

2013-02-26

Rita Ora cieszy się, że nie wzięła udziału w festiwalu Eurowizji. W 2009 roku artystka wystąpiła na przesłuchaniach do konkursu, jednak w międzyczasie sama zrezygnowała i nawet nie poczekała na ogłoszenie wyników. więcej »

Który piosenkarz kupił strój wikinga?

Który piosenkarz kupił strój wikinga?

2010-02-11

Zbliżają się krajowe eliminacje do konkursu piosenki Eurowizji 2010. To one zdecydują, kto będzie reprezentował nasz kraj w Oslo. więcej »

Morrissey rezygnuje z Eurowizji

Morrissey rezygnuje z Eurowizji

2007-02-22

Morrissey (fot. AFP) zdecydował, że nie skomponuje piosenki dla brytyjskiego reprezentanta tegorocznego konkursu Eurowizji. Jeszcze miesiąc temu były lider The Smiths wyrażał wielką chęć napisania utworu na powszechnie krytykowany konkurs, jednak rzeczniczka BBC zdradziła, że artysta zerwał negocjacje. więcej »

Wasze typy na Eurowizję 2006!

Wasze typy na Eurowizję 2006!

2006-01-17

Już 28 stycznia podczas koncertu "Piosenka dla Europy" okaże się, kto będzie reprezentował Polskę podczas finału Eurowizji, który odbędzie się 20 maja w Grecji. Suma głosów widzów oraz komisji wyłoni zwycięzcę spośród 15 półfinalistów. Wyniki Waszego głosowania przybliżają preferencje publiczności. Jeśli podobnie będzie głosować jury, to wiemy kto pojedzie do Aten. więcej »

Znaleziono 1 element w kategorii: Galerie

Polska odpadła w półfinale Eurowizji

Polska odpadła w półfinale Eurowizji

2009-05-15

Poznaliśmy wyniki 2 półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji. Z sobotnim występem pożegnała się nasza reprezentantka - Lidia Kopania. więcej »